metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość_gość ~gość_gość (Gość)13.01.2021 16:54

Myślę że po okresie szczepienia lekarzy i służby zdrowia czyli po 25 stycznia caly system ochrony zdrowia wróci już do normy i nie będzie już wymówek że covid kwarantana i takie tam i skoncza sie te tele konferencjie i wroci normalna praca szpitali itp. Czekamy panie Wojewodo!!!

10


71+ ~71+ (Gość)13.01.2021 16:51

Podwijam kiece i lece !
Musiałabym na głowe upaść.

21


rzułf ~rzułf (Gość)13.01.2021 15:46

jak zobaczą że te "szczepionki", bo ciężko je tak nazwać, nie mają zbyt dużego popytu to w końcu ruszy zaplanowana od dawana machina by utrudnić tym którzy tego nie chcą życie jak najbardziej, i zacznie się typowa dla kowida propaganda że nie jesteśmy odpowiedzialni, że nie jesteśmy patriotami, że gospodarka nie może wytrzymac nie zaszczepionych osób i bla bla bla, przesada że przyszło mi żyć w czasach najwiekszego zakłamania jakie świat widział, czy to już czasy ostateczne i ojciec kłamstwa ma mało czasu więc tak ostro atakuja by mieć ten nowy porządek z Lucym na czele...??

11


gość_g ~gość_g (Gość)13.01.2021 15:30

Juz 4 osoby zmarły od powikłań szczepionkowych.Jeszcze mi życie miłe.Oddam za free swoją.Szczegóły na priv.

22


gość_patryk ~gość_patryk (Gość)13.01.2021 15:20

Jutro idę z mojom babkom na wynas

10


Ha ha ~Ha ha (Gość)13.01.2021 14:44

Lekarzy jeszcze nie zaszczepili,a już robią zapisy po następnych.
Obłuda jakich mało.
W Piotrkowie zaszczepił z 200 osób.
Ale chcieć to nie zawsze wiąże się ze słowem móc.

162


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat