metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ha ha ~Ha ha (Gość)13.01.2021 14:44

Lekarzy jeszcze nie zaszczepili,a już robią zapisy po następnych.
Obłuda jakich mało.
W Piotrkowie zaszczepił z 200 osób.
Ale chcieć to nie zawsze wiąże się ze słowem móc.

162


gość_patryk ~gość_patryk (Gość)13.01.2021 15:20

Jutro idę z mojom babkom na wynas

10


gość_g ~gość_g (Gość)13.01.2021 15:30

Juz 4 osoby zmarły od powikłań szczepionkowych.Jeszcze mi życie miłe.Oddam za free swoją.Szczegóły na priv.

22


rzułf ~rzułf (Gość)13.01.2021 15:46

jak zobaczą że te "szczepionki", bo ciężko je tak nazwać, nie mają zbyt dużego popytu to w końcu ruszy zaplanowana od dawana machina by utrudnić tym którzy tego nie chcą życie jak najbardziej, i zacznie się typowa dla kowida propaganda że nie jesteśmy odpowiedzialni, że nie jesteśmy patriotami, że gospodarka nie może wytrzymac nie zaszczepionych osób i bla bla bla, przesada że przyszło mi żyć w czasach najwiekszego zakłamania jakie świat widział, czy to już czasy ostateczne i ojciec kłamstwa ma mało czasu więc tak ostro atakuja by mieć ten nowy porządek z Lucym na czele...??

11


71+ ~71+ (Gość)13.01.2021 16:51

Podwijam kiece i lece !
Musiałabym na głowe upaść.

21


gość_gość ~gość_gość (Gość)13.01.2021 16:54

Myślę że po okresie szczepienia lekarzy i służby zdrowia czyli po 25 stycznia caly system ochrony zdrowia wróci już do normy i nie będzie już wymówek że covid kwarantana i takie tam i skoncza sie te tele konferencjie i wroci normalna praca szpitali itp. Czekamy panie Wojewodo!!!

10


karol ~karol (Gość)13.01.2021 17:02

A najpóźniej po miesiącu wybuchnie afera, że te listy były nielegalne a seniorów dowozili instruktorzy narciarscy z pisu za grube miliony.

20


gość_antonim ~gość_antonim (Gość)13.01.2021 17:02

Szef PIS okręgu X gani zaszczepionego poza kolejnością SB-eka byłego, a sam zatwierdza do rady powiatu na pierwszym miejscu byłego ORMO-wca notowanego w IPN, zwolnionego najprawdopodobniej z milicji kolejowej za brutalność i słynącego ze znęcania się nad uczniami jako nauczyciel fizyki w szkole podstawowej.

10


wojciech ~wojciech (Gość)13.01.2021 17:05

Szczepienia przeprowadzane od tzw du.. strony. Zamiast w pierwszej kolejności zaszczepić nauczycieli aby dzieci mogły wrócić do szkoły a potem ludzi, którzy pracują, bo można by szybko rozruszać gospodarkę, to oni szczepią staruszków i emerytów, którzy i tak powinni siedzieć w domu. Logika partyjnych betonów jest nie do ogarnięcia !

31


pom ~pom (Gość)13.01.2021 17:08

osoby starsze ,często leżące z ODLEŻYNAMI i one maja byc szczepione ? nie neguje potrzeby ,tylko czy ktoś kolejności nie pomylił ?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat