metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jdr ~jdr (Gość)10.11.2019 00:50

Jestem kierowcą i widzę jak jeżdżą inni "kierowcy" na skrzyżowaniach. To, że wjeżdżają na skrzyżowanie na czerwonym świetle to jest NORMA!!!! A gdzie jest policja pytam się? W dalszym ciągu pilnują kurdupla z Żoliborza? Na co idą nasze podatki? Jeśli ludzie siedząc za kółkiem nie przestrzegają przepisów to policja powinna stać na każdym skrzyżowaniu i kasować to towarzystwo. Niedługo w tym mieście strach będzie na ulicę wyjść!

103


gość ~gość (Gość)09.11.2019 09:58

A mógł zabić

121


gość ~gość (Gość)10.11.2019 14:07

Proponował bym żeby przy każdym skrzyżowaniu zamiast świateł było dwóchpolicjantow nie mlotkow

30


rtg54 ~rtg54 (Gość)10.11.2019 08:17

Spojrzałam na auto i już myślałam , że ten pirat Kacperek się doigrał.
Kiedy wreszcie złapie go policja i mu zabierze prawo jazdy ? Ten człowiek nagminnie łamie przepisy ruchu drogowego i jest bezkarny.

121


gość ~gość (Gość)10.11.2019 17:51

Podniecacie się tym autem a tam jest termostat do wymiany i rozrząd jest przestawiony o jeden zombek.

51


Przywróćmy sekundniki! ~Przywróćmy sekundniki! (Gość)09.11.2019 23:36

To już druga kolizja w ostatnim czasie na tym skrzyżowaniu. Nowa sygnalizacja miała poprawić bezpieczeństwo. Jak widać - nie sprawdza się. Może najwyższa pora powrócić do "sekundników"?

121


gość ~gość (Gość)10.11.2019 19:20

Wiecznie tylko gdzie policja i gdzie policja. Gdyby jeden baran z drugim nie zaznaczał głupot na mapie zagrożeń to policja by była a tak to muszą być tam gdzie się nic nie dzieje bo czesiek zaznaczył rajdy samochodowe na drodze która ma 200m. Im więcej takich zaznaczeń na kmz tym mniej patroli, proste. A zresztą w styczniu 2020 jak zaczną odchodzić na emeryturę to nie będzie komu wyjechać z komendy i wtedy dopiero będzie super.

13


gość ~gość (Gość)09.11.2019 10:11

Marka auta sama mówi i nie dziwi

277


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat