metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
rolnicy głosują na PIS ~rolnicy głosują na PIS (Gość)26.08.2019 06:50

PIS wyprostuje sprawę ASF i pozbędzie się tego. PIS uzdrowi polskie rolnictwo. Rolnicy: Oddaj głos na PIS w najbliższych wyborach a będziesz miał lepiej w życiu.

12


gość ~gość (Gość)26.08.2019 23:59

Krótkie pytanie: czy ktoś widział dzika w chlewni? To hodowcy nie przestrzegają zasad. Pracujący u nich przybysze z UA wyrzucają świnkom resztki jedzenia przywiezionego z domu, brak dezynfekcji. Hodowcy sami sobie przywloką asf ma gumowcach.

31


gość 1 ~gość 1 (Gość)26.08.2019 07:14

Leśnicy wystrzelać dziki i skończy sie gadanie o wirusie.

25


plastikowe mięso ~plastikowe mięso (Gość)25.08.2019 19:50

To ile jeszcze polskich hodowli zostało do odstrzału, aby konkurencja obca całkowicie się rozpanoszyła w tym kraju???

41


gość ~gość (Gość)25.08.2019 22:22

Jak można kupić mięso ze sklepu gdzie nie ma wody.i kto tu jest głupi sprzedający czy kupujący?

30


gość ~gość (Gość)25.08.2019 21:13

Żadna to syrata dla ludzi którzy już nie chcą jeść pseudo mięsa ,a po antybiotyk to idę do apteki ,nie do sklepu mięsnego.

80


dsf ~dsf (Gość)25.08.2019 10:33

no to myśliwi już się cieszą, dalej będą przeprowadzać rzeź

76


teka ~teka (Gość)25.08.2019 18:09

Napisała bym coś o myśliwych, dzikach, strzelaniu i Skyvanie ale nie napisze.

30


gość ~gość (Gość)25.08.2019 17:33

Wszystko co piszą tu to prawda! Dziki wszystko roznoszą! Wczoraj pod Bankiem widziałem jak dwa dziki mało przystanku nie rozniosły, a dziś widziałem jednego dzika jak spał w krzakach na Sikorskiego!

43


X2 ~X2 (Gość)25.08.2019 08:20

Nie rozmieszajcie mnie żółtymi strefami ledwie dwa dni temu jechałem przez okoliczne wsie w powiecie wszędzie kukurydza a obok niej pola zryte przez dziki tuż przy samej drodze i za chodnikiem czyli wniosek jest taki ,że dziki buszują po wsi jak chcą i nic sobie nie robią z ujadających psów bo te na pewno nie są w stanie ich spłoszyć. Wczoraj jestem u rodziny na wsi to samo dziki nocą chodzą po podwórkach tam gdzie bramy nie zamknięte na noc

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat