metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)23.03.2020 13:38

Dalej spotykajcie się myśląc że ja tylko z jednym kolegą się widziałem ale przecież on też się z kimś widział i tak się tworzy błędne koło dalej chodźcie do fryzjera i na zakupy jak na sraczkę.Cieżko się izolować w tym czasie...

161


kulawy= zło ~kulawy= zło (Gość)23.03.2020 13:44

W tej sytuacji wybory to ludobójstwo.

204


j24 ~j24 (Gość)23.03.2020 13:46

Idźcie do OBI na zakupy, zróbcie remont przed śmiercią. W sobote ten sklep odwiedziło prawie 1400 osób. Na sklepie przebywa z 200 na raz. A potem wszyscy do kasy, gdzie nie kazdy zachowuje odległość. Co sie musi stać, żeby zamknąć takie obiekty. Gdzie tu jest rozum?!

231


;gość ~;gość (Gość)23.03.2020 13:55

Jedynie niewychodzenie z domu, praca zdalna uratuje wiele osób, a prawda jest taka, że w Piotrkowie i piotrkowskim ludzie pracują.

150


Anastazja ~Anastazja (Gość)23.03.2020 13:55

A jak skomentować to,co wyczyniają pracownicy firm pożyczkowych-tych tygodniówek i chwilówek i innych-mają po kilkadziesiąt pożyczkobiorców i chodzą po mieszkaniach po raty.Ryzykują własnym życiem i swoich najbliższych ale też tych,których odwiedzają.I tak co tydzień.Mogą przenosić wirusa na bardzo wiele osób. Ta uwaga jest skierowana do SANEPID-u,który udaje,że nie widzi problemu.A może być olbrzymia tragedia.

81


ja ~ja (Gość)23.03.2020 14:14

Niestety w Piotrkowie ludzie pracują. Nie da się zdalnie wszystkiego zrobić.

111


gość ~gość (Gość)23.03.2020 14:22

A dlaczego firma Ziom nie wprowadza krótszych godzin pracy może za to by się ktoś zabrał. Państwo z Urzędu miasta jeździ tylko po mieście bo pet gdzieś leży ,a ludzi mają za nic liczy się kasa

82


gość ~gość (Gość)23.03.2020 15:20

I gdzie te nasze piesze patrole policji czyżby obawiali się o swoje zdrowie bo tylko z radiowozu ostrzegają społeczeństwo by nie wychodzić z domów dac im kufaje i niech chodzą osiem godzin

12


gość ~gość (Gość)23.03.2020 15:27

Otwórzcie siłownię!!!

13


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat