metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kibic ~kibic (Gość)03.02.2012 12:45

Co za rzetelnośc dziennikarska. Byłem na tym turnieju i widziałem że Concordia zajęła drugie miejsce. Dziennikarze z epiotrków też bojkotują Concordię. Nie pasuje im napisac że jest praca z młodzieżą. W co wy gracie ,jaka jest wasza wiarygodnośc. Zaczęło śmierdziec komuną....

00


kibic ~kibic (Gość)03.02.2012 12:48

proponuję link
http://ksconcordia.pl/wiadomosci/O-krok-od-glorii,74

00


obejrzałbym ~obejrzałbym (Gość)03.02.2012 13:16

czemu nie piszecie o takich imprezach wczesniej

00


ares1 ~ares1 (Gość)03.02.2012 13:18

"obejrzalbym" napisał(a):
czemu nie piszecie o takich imprezach wczesniej


Bo tu się pisze przeważnie w trakcie lub po czasie :)))

00


mama ~mama (Gość)04.02.2012 19:44

Zgadzam się z "kibicem",dlaczego nic nie napisaliście o drużynie chłopców z Concordii, a oni tak świetnie walczyli i starali się jak najlepiej wypaść na tym turnieju. To wprost nie wybaczalne, że tak wyróżnia się i faworyzuje niektóre drużyny na forum, a o tych którzy faktycznie coś próbują robić i są tego zauważalne efekty nie ma nawet wzmianki. To wstyd panowie redaktorzy...

00


rodzic ~rodzic (Gość)06.02.2012 15:45

moje dziecko gra w Concordii i może też chciałoby przeczytać o wyniku swojej drużyny,bo przecież tak bardzo się starają,ale redakcja jak widać ma to w nosie,dlaczego uderza się nawet w dzieci....

00


mama... ~mama... (Gość)09.02.2012 18:23

Zobaczcie jaka krzywdę robią oni dzieciom przez swoje polityczno-prywatne porachunki powinni się cieszyć , ze dzieci chcą grać w piłkę a nie przesiadywać przed netem.A gazeta nie zrobiła krzywdy nikomu innemu tylko dzieciom wiec niech panowie sami wyciągną z tego wnioski co tak naprawdę jest naszą dumą i nadzieją POMYŚLCIE CHOĆ TROSZKĘ O DZIECIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat