metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)16.10.2018 07:07

Dino to polski kapitał, to po pierwsze. Po drugie duża kasa z podatków wpłynie gminy ara będzie miała na inwestycje. Juz dziś Wolbórz najbogatszy w powiecie. Po trzecie co wy z tymi placami w magazynach, mój znajomy tam kosi co miesiąc 4k

56


gość ~gość (Gość)16.10.2018 08:25

tylko marudzić potraficie a może by tak jedni czy drudzy coś sami zrobili a nie tylko pretensje do wszystkich o wszystko najwięcej do powiedzenia mają Ci co nic nie robią

44


gość ~gość (Gość)15.10.2018 18:18

Ale... mamy prezydenta jakiego mamy:(

62


gość ~gość (Gość)16.10.2018 16:35

Hahah marne grosze na magazynie ? Jestem pracownikiem takiego oto magazynu w wolborzu. I bez systemu bez dodatkowych sobot i bez nadgodzin spokojnie wynosiłem 3.5 tys. I na naszym magazynie nie ma zadnego ukraińca. Wiec nie wiem o co wgl to cale oburzenie o ukraińców i marne stawki. Poza tym najwiecej maja do powiedzenia te osoby ktore nigdy w życiu nie pracowali na magazynie;)

21


Witek ~Witek (Gość)16.10.2018 08:07

Z czego tu się cieszyć ,że kolejny magazyn i zatrudnienie dla Ukraińców w pierwszej kolejności. Burmistrz popełnił poważny błąd wpuszczając na teren gminy Ukraińców za to czerwona kartka będzie. Druga sprawa magazyny to niewolnicza praca za marne grosze . Zamiast magazynów może by tak gmina z własnej inicjatywy wybudowała zakład pracy który coś produkuje a nie wpuszcza sie obce firmy które wyprowadzają pieniądze z kraju

88


gość ~gość (Gość)16.10.2018 20:36

Brakuje tam linii metra tylko

30


/gość ~/gość (Gość)17.10.2018 08:33

Metro nie pasuje do smrodu i magazynów.

20


ja ~ja (Gość)17.10.2018 10:22

tylko z oznakowaniem tej drogi coś jest nie tak... zamiast linii przerywanej P1 mamy linię P19, która wyznacza na całej długości drogi pas postojowy... przejścia dla pieszych w szczerym polu i jeszcze ze znakami które w nocy oślepiają kierowców. Dodatkowo przejście dla pieszych przy rondzie znajduje się na nieoznakowanym garbie spowalniającym... a linia zatrzymania STOP w Żarnowicy jest w takim miejscu, że bez jej przekraczania nie da zobaczyć nadjeżdżających z prawej strony pojazdów... Sporo błędów jak na tak drogą inwestycję (3,9 mln zł).

40


iga ~iga (Gość)17.10.2018 19:58

hmmm, a to ciekawe ,że ziemia na ktorej ma powstac ten magazyn , jeszcze niedawno nalezala do burmistrza Wolborza, ktory sprzedal ja sobie za sporą sumkę ,a kupil za bezcen. Niezła szopka...

30


gość ~gość (Gość)17.10.2018 22:12

Przynajmniej coś się dzieje w Wolbo a nie jak reszta Piotrków ledwo przedzie z mediateka nic więcej Moszczenica też psy szczekaja jak w reszcie okregu :D

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat