metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
MaJ ~MaJ (Gość)24.12.2011 11:36

"Przebudowy doczekała się również droga biegnąca przez wieś Karolinów. W ramach budowy dróg dojazdowych do pól gminie udało się pozyskać dofinansowanie z województwa (98 tys. zł). Droga została oddana w listopadzie, a koszt tej inwestycji to 320 tys. zł."
Ciekawy fakt że droga a właściwie jej fragment została zrobiona po tym jak wiceburmistrz Sulejowa pan Jan Andrzejczyk kupił tam działkę rekreacyjną.

00


qwerty ~qwerty (Gość)24.12.2011 16:32

Ciekawy fakt że droga a właściwie jej fragment została zrobiona po tym jak wiceburmistrz Sulejowa pan Jan Andrzejczyk kupił tam działkę rekreacyjną.PRZYPADEK PEWNIE...

00


xxx ~xxx (Gość)27.12.2011 14:16

A kiedy skończą w końcu ulicę Dobra Woda. Mieli robić chodnik, ścieżkę rowerową i co? Jak zwykle brakło kasy !!! Tam jest tak piękna okolica, aż miło przejść się na spacer, ale cóż tylko kawałek, bo dalej błoto po kolana i dziura na dziurze!!!
Ważniejsze wydają się inne ulice w Sulejowie.

00


Bil ~Bil (Gość)27.12.2011 14:55

Mam pytanie która z dróg gminnych zrobionych w ostatnich 8 latach w gminie Sulejów została wykonana z innych środków tj. zewnętrznych. Najłatwiej to idzie się do banku i bierze się kolejny kredyt. To wysoka specjalizacja w zadłużaniu, potrzeba do tego dużych kwalifikacji.

00


janek ~janek (Gość)28.12.2011 07:37

Internet to bardzo fajna rzecz, gdzie można anonimowo komentować i opowielać kłamliwe informacje. W ramach uświadomienia i doinformowania pragnę poinformować,że gospodarstwo rolne w Karolinowie jest współwłasnością Państwa Andrzejczyk od 14 -tu lat o czym świadczą informacje dochodowe podawane corocznie przez część samorządowców i umieszczane jako informacja publiczna w BIP gminy. Przypuszczać należy ,że część nas ma trudnościo z czytaniem i rozumieniem tekstu z którego jasno wynika,że 98 tys. zł na budowę drogi w Karolinowie to środki zewnętrzne.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga28.12.2011 09:42

"janek" napisał(a):
Internet to bardzo fajna rzecz (...)od 14 -tu lat

Zgadza się, fajna. Można tam np. znaleźć informację, że zapis "14-tu" to błąd ortograficzny. Tak się pisało za Gomułki i za Gierka.

00


ja_201 ~ja_201 (Gość)28.12.2011 11:33

A co z tą Dobrą Wodą? Kiedy będzie skończona? Może ktoś z Was coś wie na ten temat. Bardzo mnie to interesuje, bo często tamtędy chodzę do znajomych. Porażka- w porze deszczowej błoto po kolana i dziury.

00


demokrata ~demokrata (Gość)28.12.2011 12:22

Panie Janku, forum na stronie Sulejowa zostało już skasowane przed mieszkańcami, to może od razu wprowadzić stan wojenny na terenie gminy. Poodcinać ludziom internet bo to niewygodne dla rządzących, a zostawić tylko władzy, aby mogła prowadzić propagandę sukcesu. Trochę pokory by się zdało. Fortuna kołem się toczy.

00


qwerty ~qwerty (Gość)11.01.2012 07:26

Masz rację "ja_201" - Dobra Woda to dziura na dziurze. Niech władze spróbują teraz się tamtedy przejechać a najlepiej przejść spacerkiem. Mamy XXI wiek, a gorzej jak w średniowieczu.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat