metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Jacek ~Jacek (Gość)08.01.2018 11:46

Cytuję:
Tzw unijne środki przeznaczane są głównie na "inwestycje", które nigdy nie wygenerują żadnego dochodu. Takie właśnie aquaparki, fontanny, chodniki

.
Na ścieżki rowerowe, na boiska do siatkówki plażowej, na hale z basenami, na małpie mostki nad Pilicą...

30


ciekawski ~ciekawski (Gość)07.01.2018 11:01

czy ktoś mi w końcu merytorycznie wyjaśni na czym polega to łamanie konstytucji i zasad demokracji przez PIS? Na razie tylko słyszę i widzę jakieś slogany. Jako obywatel nie czuję aby moje prawa były łamane. Wręcz przeciwnie, za rządów PIS żyje mi się lepiej.

288


okok ~okok (Gość)07.01.2018 21:27

Ktoś przegrał wybory, ktoś wygrał. Czy to nie jest właśnie demokracja? Czego oni bronią?
Każdy miał szansę przekonać do swoich racji, ale gdy w debacie Szydło mówiła o programie, Kopacz wskazywała ją palcem i straszyła wyborców, jak będzie źle po wygranej PiS u. Nic konkretnego od siebie nie dała. Efekt tego był podczas wyborów.

103


Obserwator ~Obserwator (Gość)07.01.2018 23:12

Dla Polski najlepszy jest PiS, a dla Piotrkowa Prezydent Chojniak, który ma z PiSem trochę na bakier. To jednak nie przeszkadza mu robić dobrej roboty dla miasta. Taka jest czasami lokalna specyfika...i tak trzymać.
A tych 12 wspaniałych na zdjęciu to przegrane figury i z tej mąki chleba nie będzie.

77


taki tam ~taki tam (Gość)11.01.2018 23:18

Nie tuskować tylko do roboty.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat