metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)07.06.2019 17:56

Radziszewska się obudziła ulalalala
WYBORY

146


dobrypiotrkowianin dobrypiotrkowianinranga07.06.2019 18:31

Utworzyć niepubliczny szpital i będzie po problemie. Prawie wszędzie tam gdzie państwo sięga swoimi mackami, to staje się nagle nierentowne, zaczynając od kopalń, a kończąc na szpitalach własnie. Jest masa niepublicznych zakładów zdrowia i są zadbane, zawsze czysto, mili ludzie, a to wszystko dlatego, bo właścicielem jest osoba prywatna, która nie pozwoli na marnowanie swoich pieniędzy.

55


gość ~gość (Gość)07.06.2019 19:20

Pislandia niech się cieszy, nie zlikwidowała NFZ to teraz likwidują się szpitale i oddziały. Rozdawnictwo przynosi już wstępne wyniki

84


gość ~gość (Gość)07.06.2019 19:49

Już robiła 3 lata temu, jak starostwo szpital rozwalało. Teraz zrobi tyle samo. Już wtedy głośno się mówiło, że ta heca to na krótko, żeby szpital wyremontować, a potem prywata.

112


gość ~gość (Gość)07.06.2019 21:19

A może pozwalniac rzeczników szpitala (po co takie stanowisko), specjalistów od "jakości", " kontroli zarządczej" ( po kondycji finansowej widać że się nie sprawdzili) - a przeznaczyć to na pielęgniarki

160


jdr ~jdr (Gość)07.06.2019 21:41

No i kolejki się skończą na porodówce. Niech dzieciaki tak się nie pchają na ten świat. Pozamykać wszystko, wszystko przekazać kolesiom na prywatne lecznice.

20


polityk ~polityk (Gość)07.06.2019 21:45

chyba czas, żeby ktoś poniósł odpowiedzialność za to, w tym za wyrzucenie w błoto publicznych pieniędzy

80


gość ~gość (Gość)07.06.2019 21:46

Z jednej strony bardzo dobrze bo to co się działo na porodówce to była jedna wielka masakra.. Ja rodząc dwa lata temu mając ciśnienie ogromne którego nie mogli zbić gdzie powinnam od razu być wzięta na cesarke byłam zmueszana do rodzenia naturalnie. Osoba która odbierała poród która cóż jest na wyższym szczeblu pokazała gest oznaczający będą pieniądze będzie cesarka.. W ostatnim momencie wtrącił się inny lekarz odbierający poród bo widział co się dzieje ze nie ma postępu porodu i dał mi szybko papier do podpisania.. Gdyby nie to nie miałabym dziecka.. Pani anestezjolog również miała do mnie o wszystko ale i była strasznie wredna, jej pomocnica mi wszystko na spokojnie dopiero powtarzała.. z czego przy cesarce prowadzili rozmowę że teraz pensji dla nich braknie. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie momentu gdzie odejdą wody bądź kobieta zacznie krwawic bo różne są przypadki i jechać na Bełchatów Tomaszów czy łódź bo u nas nie ma gdzie rodzic..

50


gość ~gość (Gość)07.06.2019 17:53

A może warto popatrzeć na inne szpitale powiatowe w jakiej są kondycji?

100


gość ~gość (Gość)07.06.2019 17:03

Bardzo zabawna wypowiedź przecież to starosta spotykała się już z wojewoda aby ratować szpital. Aktywność przedwyborcza?

117


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat