metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)09.07.2018 10:31

Ja zawsze załatwiam się na własną rękę. Ale staram się tę rękę wymyć.

11


gość ~gość (Gość)10.07.2018 10:27

Fakt więcej toalet publicznych by się przydało (bezpłatnych) aczkolwiek uważam , że ten młody człowiek który załatwił swoją potrzebę na jednej z kamienic był tak pijany , że gdyby nawet ta toaleta była w pobliżu zrobił by to w tym samym miejscu co zrobił. Myślę również, że turystyka w Piotrkowie ma niewiele wspólnego z brakiem toalet publicznych oraz piotrkowską "meneliadą " . Pozdrawiam

10


gość ~gość (Gość)08.07.2018 17:37

Jeśli już jesteśmy w "tych klimatach". Byłem kiedyś z żoną w ciąży załatwiać coś w Urzędzie Miasta. Dla klientów jest obok BOM jedna toaleta, z której ktoś akurat korzystał. Jest też druga toaleta, ale zamykana na klucz dla urzędasów. Trochę się wkurzyłem, że w miejscu gdzie jest czasem sporo ludzi jest tylko jedna toaleta, a druga jest zamykana dla jaśniepaństwa. Czy urzędasy nie mogą chodzić gdzie indziej, a tę koło BOMu dać ludziom ? Albo czy coś się stanie jak będą korzystać z toalety wspólnie z klientami, którzy jakby nie patrzeć są przecież ich pracodawcami.

103


Niebawem będzie następny WC-et... ~Niebawem będzie następny WC-et... (Gość)09.07.2018 09:47

... w Mediatece! Więc nie narzekajcie! Kibli się zachciewa!

20


gość ~gość (Gość)08.07.2018 11:14

Ludzie opamietajcje się jak nap bardzo się chce to co w takim zacofanym mieście robić w kieszeń jak niema toalet a co ma biedna kobieta robić długą kiece i do roboty nasi radni nic nie myślą

34


gość ~gość (Gość)08.07.2018 21:31

Tak będzie jeśli nie skończy się tolerancja dla osób spożywających alkohol w miejscach publicznych. Najlepiej przymykac oczy.Przykład chociaż z ulicy Szkolnej -panowie kupują alkohol w pobliskim sklepie i bez skrępowania spożywają pod przedszkolem ,potem wiadomo potrzeby załatwiają gdzie popadnie. W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci.Nie wspomnę o puszkach i butelkach porzucanych przez tych panów.Masakra

31


gość ~gość (Gość)08.07.2018 20:35

Jaki gospodarz takie miasto i wszystko w temacie , Buzka.

41


gość ~gość (Gość)08.07.2018 20:06

Najlepsze sikanie na ścianie gdy nie ma tojtoja to Wola moja

30


gość ~gość (Gość)08.07.2018 16:07

2 miejskie szalety nieczynne w weekendy to aż za nadto na takie miasteczko

51


gość ~gość (Gość)08.07.2018 14:57

Brawo dla autora tytułu tego artykułu!!!!

60


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat