metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
cwaniak96 cwaniak96ranga03.04.2020 18:14

Parę dni temu dostali podwyzki to się wykazują

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)03.04.2020 18:17

Jeszcze dodam do tych wszystkich mądrali, którzy zamierzają się szwendać, zarażać i nie zamierzają zapłacić mandatu: ok, nie przyjmiecie mandatu, skierują sprawy do sądu, ok - "pobujacie się" z wymiarem sprawiedliwości, jak się Wasze sprawy zakończą i kiedy - nie wiadomo, pytanie, czy sami będziecie siebie reprezentować, czy stać Was chyba na adwokata itd. Wasza wola. No chyba stać!!! Stać Was na nieposłuszeństwo o taką pierdołę w tak trudnej chwili w jakiej się znaleźliśmy? No to na adwokata i ewentualną grzywnę też chyba? Aha, uważajcie tylko, żeby Wam tylko konta bankowego nie zablokowali. Bo może lepiej zapłacić ten mandat... może lepiej siedzieć w domu, bo wyjdzie Wam i Waszej rodzinie na zdrowie. I wielu, wielu ludziom też to na zdrowie wyjdzie... Pomyślcie, może - nie przeniesiecie dzięki temu wirusa i aż tak wiele osób nie umrze dzięki temu... Jesteście w stanie w taki sposób o tym pomyśleć?

10


gość ~gość (Gość)03.04.2020 18:18

Do kolec mogą se mnie windykować w Polsce jestem bezrobotny bez prawa do zasiłku a pracować mogę na czarno złotówki nie zapłacę pisiorom

00


gość ~gość (Gość)03.04.2020 16:24

Ja nie zapłacę żadnego mandatu od razu powiem żeby zamienili mi na areszt odpykam co swoje i część a państwo pisiorów niech płaci za moje utrzymanie jak się nie podoba ha ha ha

42


Geppetto ~Geppetto (Gość)03.04.2020 15:59

Dwa nieszczęścia, w ostatnim czasie Polskę dopadły:
- Pandemia
- Panduda

105


gość ~gość (Gość)03.04.2020 18:50

Mam rozdzielczość majątkową

10


gość ~gość (Gość)03.04.2020 18:22

Do kolec mogą se mnie windykować w Polsce jestem bezrobotny bez prawa do zasiłku a pracować mogę na czarno złotówki nie zapłacę pisiorom

26


gość ~gość (Gość)03.04.2020 17:41

Śmiech na sali 3 interwencje, na Wysokiej przy placu zabaw przy wieżowcu codziennie przynajmniej kilkanaście przypadków spożywania alkoholu przez spragnionych.

30


gość ~gość (Gość)03.04.2020 16:34

Wszędzie co by nie włączyć,jedno i to samo pier...od rana do północy corona i corona.Porady co robić,jak zdjąć rękawiczki...Przecież to jest normalny terroryzm na psychice.W lodówce wirus,w chlebaku wirus w pokoju wirus na dworze wirus..

72


juilian ~juilian (Gość)03.04.2020 20:01

po ile taki mandacik chodzi za nielegalne piwko w doborowym towarzystwie?

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat