metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Byłem byłem ~Byłem byłem (Gość)24.11.2012 20:21

Byłem, byłem, widziałem, widziałem w jakim stanie jest obecny dworzec kolejowy!! W takim stanie jak większość dworców kolejowych w Tuskolandzie. RUINA! I tak jest ze wszystkim.

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.11.2012 21:23

Cytuję:
Przewidujemy, że pierwsze pociągi zatrzymają się w Opocznie w rozkładzie jazdy wprowadzonym w grudniu 2014 roku – mówi Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy Centrum Realizacji Inwestycji PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.


W Opocznie w rozkładzie jazdy??? Złotousty rzecznik prasowy, nie ma co...

Cytuję:
Przypomnijmy, że jeszcze niedawno przez Opoczno miała przebiegać kolej dużych prędkości, jednak wraz ze zmianą planów rządowych pomysł upadł.


Pomysł upadł - cała kolej od początku III RP stopniowo upada...
Kolej dużych prędkości - szybko to u nas nie powstanie. Za to spółka "od kolei dużych prędkości" już od dawna w Polsce działa, z prezesami i zarządem, i wszyscy pobierają "duże pensje". By jeździło się lepiej, oczywiście.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga24.11.2012 21:42

Cytuję:
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zaplanowały w roku 2014 budowę peronu na centralnej magistrali kolejowej w Opocznie.

Dobrze, że nie w 2040.

00


castro ~castro (Gość)25.11.2012 08:15

Oświetlenie,megafony ,balustrady-toż to szok,pasażer może tego nie wytrzymać...

00


ares1 ~ares1 (Gość)25.11.2012 09:34

Czy coś słychać o remoncie naszych peronów?!

00


CoolMen ~CoolMen (Gość)25.11.2012 16:27

"Piotrkowianin" napisał(a):
Cytuję:
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zaplanowały w roku 2014 budowę peronu na centralnej magistrali kolejowej w Opocznie.
Dobrze, że nie w 2040.


A jak opocznianie będą grzeczni, to i pociągi będą się zatrzymywać.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat