metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
anita ~anita (Gość)16.10.2018 08:30

nie zagłosuję na romana drozdka

44


gość ~gość (Gość)16.10.2018 08:52

Zagłosuj na Panią to drogę wybuduje nawet autostradę.

41


gość ~gość (Gość)16.10.2018 08:52

A ja zagłosuje,i popieram tego Pana.

52


wojtek z Gomulina ~wojtek z Gomulina (Gość)16.10.2018 09:12

ja tez nie zagłosuje na tego pana

34


zosia ~zosia (Gość)16.10.2018 09:22

w Gomulinie jest więcej takich co nie zagłosują na tego pana

53


gość ~gość (Gość)16.10.2018 10:05

Bardzo dobrze przynajmniej dzieci będą się miały gdzie bezpiecznie bawić

51


-11 ~-11 (Gość)16.10.2018 12:22

-na 6 wpisow a tylko jeden wyraża radość z placu zabaw który jest dobrem dla dzieci;
do ,,Zosi" -wszędzie są tacy, którzy nie zagłosują na P. Drozdka (bo takie jest ich myślenie i brak poczucia sprawiedliwości), ale zdecydowanie więcej tych, którzy zagłosują na p. Wójta ! Życzę mu wygranej w I turze;
do ,,Wojtek z Gomulina"- wiadomo że Pan/Pani nie zagłosuje na P. Drozdka, bo nie jest tym, znanym w gminie P. Wojtkiem z Gomulina, a więc i tak nikt nie liczył na ten głos; w poprzednich wyborach było podobnie;
pozdrawiam prawdziwego Pana Wojtka, a nie podszywającego się pod niego.

52


gość ~gość (Gość)16.10.2018 12:50

Przepraszam to ja jestem Wojtek K
to jest pierwszy mój komentarz i nie życzę sobie by ktoś podszywał się podemnie ,a czy ja zagłosuję na x-skiego czy y- wskiego to moja sprawa,i nikt się o tym nie dowie.
Pozdrawiam.

20


Do Pana Wójta ~Do Pana Wójta (Gość)16.10.2018 13:08

cd... mojego poprzedniego komentarza
Mieszkańcy Majkowa Dużego, Rokszyc I, oraz Rokszyc II apeluję do Was. Waży się teraz wasza przyszłość i komfort mieszkania w waszej okolicy:
Uczestniczcie, składajcie wnioski, uwagi, propozycje, zastrzeżenia do zmiany planu i co najważniejsze do prognozy oddziaływania na środowisko.
Najważniejsza data to 13 LISTOPADA. Pamiętajcie o tej dacie.
http://bip.wola-krzysztoporska.pl/index.php?id=769,900,0

00


zaWojtek ~zaWojtek (Gość)16.10.2018 12:54

Pan Wojtek z Gomulina i ja zagłosujemy za Romanem Drozdkiem. Wybudował nam szkołę, wyremontował strażnicę, kupił mały samochód strożocki.
my jesteśmy za Panem Romanem.

31


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat