metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)13.11.2019 23:08

Jak latami nic się nie działo z "gierkowką", to ludzie narzekali że niebezpiecznie, że koleiny, że droga nieprzystosowana do takiego natężenia ruchu... Teraz jest remont i za parę lat będzie autostrada... to też źle... Jak robili S8 od Mszczonowa do Warszawy, była podobna organizacja ruchu jak u nas, ludzie stali w korkach ale rozumieli, że musi być gorzej, żeby później było lepiej. Teraz z Piotrkowa do Warszawy można przejechać w nieco ponad godzinę, spokojnym tempem, bez szaleństw. Czasami wystarczy odrobina cierpliwości i wyrozumiałości, której w naszym mieście niestety brakuje.

112


das ~das (Gość)13.11.2019 20:42

czy ktoś może przekazać tym pajacykom od władzy, by dróżnicy nie zamykali na 10 minut przed przejazdem pociągu rogatek tylko dali przejechać samochodom bo oni też są odpowiedzialni za tworzenie tych korków, jak miasto widzi transport po mieście po wyburzeniu węzła na Bełchatów?? przecież armi krajowej od tego węzła do ronda koło Obi będzie jeden wielki korek w godzinach szczytu jeśli przejazdy kolejowe na godzine są pozamykane około 30-40 minut...chorzy są Ci ludzie a zwłaszcza Chojniak, miał 7 lat by zrobić wojska polskiego i wybrał najbardziej idealny moment, mam nadzieje ze jest specjalne miejsce w piekle dla takich szarlatanów

154


łun ~łun (Gość)14.11.2019 17:58

Właśnie ruszył remont drogi w Srocku,tam to jest dopiero jazda !!!!!

30


gość ~gość (Gość)16.11.2019 19:00

Pracownicy tej budowy "ronda bełchatowskiego" mają się za niezniszczalnych ! Wczoraj gość wyszedł z pasa zieleni wprost pod moje auto , nawet się nie rozejrzał. Kamera zarejestrowała całe zajęcie . Porażka ,porażka porażka !!! Niech się wezmą za logistykę tej budowy !!!

10


gość ~gość (Gość)16.11.2019 19:13

Ludzie z budowy "ronda bełchatowskiego " czują się niezniszczalni. Wczoraj gość od kierowania ruchem wszedł mi prosto pod koła co zarejstrowala kamera, jeszcze zdziwiony że jadę ulicą!!! Ta budowa to jedna wielka paranoja , bez logistyki , bez przeszkolonych ludzi (wyłazi na ulicę i zdziony jeszcze że jadę! paranoja ! Paranoja ! Paranoja !

20


osąd ~osąd (Gość)13.11.2019 21:50

Za rządów PO-PSL stracono cenny czas na modernizacje tych dróg, a teraz wszystko na gwałt.

610


Węzeł w Jezowie ~Węzeł w Jezowie (Gość)13.11.2019 22:08

A co z węzłem w Jeżowie? Czy Wójt Woli załatwił chociaż zjazdy tak jak deklarował na jednej ze sesji rady gminy?

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat