metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
? ~? (Gość)19.04.2021 09:57

Naprawiają uliczkę dojazdową do pewnej gospody i pewnej firmy (pewnie dlatego), a nie potrafią załatać dziur na głównych piotrkowskich ulicach: Łódzkiej, Żelaznej, Wojska Polskiego, Piłsudskiego/ Kopernika, Sulejowskiej i wielu mniejszych, gdzie jazda zaczyna przypominać slalom gigant. Nieudacznicy i kolesie!!!! I proszę, cenzura epiotrkow może usunąć mój komentarz. Ja swoją opinię powtórzę przy urnie wyborczej.

91


Bh ~Bh (Gość)19.04.2021 10:08

Przeciez to jest budowa od podstaw

70


expres ~expres (Gość)19.04.2021 10:09

Jedna z bardziej priorytetowych arterii miasta.

110


cfg ~cfg (Gość)19.04.2021 11:59

To nie jest remont, raczej nowa budowa, ponieważ ulica była tylko na mapie, a w rzeczywistości znajdowała się tam ścieżka używana głównie przez właścicieli czworonogów ..

71


Ryś ~Ryś (Gość)19.04.2021 12:08

Kto planuje kolejność inwestycji w tym mieście? Wydaje mi się że człowiek z kosmosu.

80


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)19.04.2021 13:58

Skrót zrobiony do firmy i tyle!!! Za grosz wstydu!!!

70


Patchwork i wiersz ~Patchwork i wiersz (Gość)19.04.2021 15:04

Jechał ktoś może ulicą Przelotową? Powinna raczej nazywać się ulica Patchworkowa. Tam jest łata na łacie a obok wiele dziur...
Czy wiedzą mieszkańcy okolicy
Skąd się wzięły dziury w Przelotowej ulicy?”
Jeden odrzekł: „Ja właściwie
Sam się temu bardzo dziwię”.
Ktoś z urzędu stwierdził z galanterią:
„Kto by też brał Przelotową na serio?”
ZDiUM udając, że nie słyszy,
Stwierdził: „Dziury robią myszy”.

50


Uczeń ~Uczeń (Gość)19.04.2021 16:37

A kiedy zostanie położony nowy dywanik na ul Wojska Polskiego od ul Armii Krajowej do ul Kostromskiej? Jest to głowna ulica ,która jest wizytówką Piotrkowa Tryb

60


reen ~reen (Gość)19.04.2021 16:20

a co z resztą tej ulicy, dalej to już tylko totalny bałagan i wysypisko śmieci i gruzu dla pobliskiego składu budowlanego

80


??? ~??? (Gość)19.04.2021 14:50

A co to za ulica? Pierwsze słyszę...

40


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat