metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.01.2020 12:37

Ostatecznie chyba 1 200 000 jest całkowity koszt :(

30


gość ~gość (Gość)13.01.2020 11:45

Z tego co pamiętam, a cała akcja jest śledzona przezemnie od samego początku to miał być zebrany Milion, a na chwilę obecną jest ponad 900 tys., czy w artykule nie zaszła za duża pomyłka? Czy poprostu ludzi coś ominęło..?

10


gość ~gość (Gość)13.01.2020 12:38

Zbiórka za zbiórką,a zamiast przybywać kwoty ,to jej ubywa ? Było prawie 900 tys , nagle jest 400. Rodzice zmarłego Piotrusia przekazali 200 tys. Coś tu jest nie halo .

10


Gość, ale inny ~Gość, ale inny (Gość)13.01.2020 16:13

http://trzewiczek.pl/licznikaukcjikrystianek/?ile=927121
Powyżej link z aktualną kwotą, która została już uzbierana z róznych źródeł. Niestety nie jest tam zaktualizowana od dłuższego czasu kwota na koncie Krystianka w Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Wiem, ze tam następowały wpłaty. Należałoby dopytać w Fundacji, bo wiem takie sytuacje doprowadzają do podejrzeń i rozczarowań:(
Suma sumarum brakuje wciąz pieniędzy, a czasu coraz mniej, więc udostępniajcie znajomym linki ze zbiórek i licytacji!!! Ten temat powinien zostać w mediach ogólnokrajowych udostępniony, azeby pokazać nieudolnosć polskiego systemu składkowego, medycznego itp.

50


gość ~gość (Gość)13.01.2020 14:12

Gdzie jest nfz!!Po co te składki się płaci?!

100


Gość, ale inny ~Gość, ale inny (Gość)13.01.2020 20:52

Chciałam jeszcze tylko dodać, że w PT i okolicach wciąż napotykam na ludzi, którzy o tej zbiórce i historii Krystianka jeszcze nie słyszeli:(
Dlatego proszę, rozmawiajcie z sąsiadami, znajomymi i nawet nieznajomymi w autobusie czy pociągu. Pytajcie, czy wiedzą, słyszeli. Udostępniajcie na portalach społecznościowych linki ze zbiórki i licytacji!!!
https://www.siepomaga.pl/zycie-krystianka
https://www.facebook.com/groups/licytacjedlakrystianka/

11


gość ~gość (Gość)13.01.2020 20:55

50 poszło! Kropla w morzu potrzeb, ale niech co druga osoba czytająca ten artykuł wpłaci i już będziemy bardzo blisko wymaganej sumy

61


gość ~gość (Gość)13.01.2020 23:23

Odnośnie przekazanych pieniędzy przez rodziców innego dziecka to sytuacja nie jest wcale taka prosta. To były dwie różne fundację i wystąpił jakiś problem z przekazaniem. Nie wiem jak dok adnie się sytuacja zakończyła ale na pewno to nie jest tak proste jak każdy oczekuje

20


gość ~gość (Gość)14.01.2020 09:25

100 dorzuciłem, pomóżmy ratować dzieciaka, postawcie się w sytuacji rodziców. Zamiast dawać na niedzielne tace przekażcie te pieniądze na rzecz pomocy chłopcu. Dla jednostki są to koszty nieosiągalne ale dla nas wszystkich to może być raptem kilkadziesiąt złotych.

42


gość ~gość (Gość)13.01.2020 16:49

Ludzie ogarnijcie się tu chodzi o małe dziecko myślicie że rodzice chcą się wzbogacić ludzie co z Wami naprawde i może życzę Wam aby Was to spotkało

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat