metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)03.10.2019 11:49

Maść nie pomaga piecze

03


elaela ~elaela (Gość)29.10.2019 10:22

jak juz bylo napisane zreszta juz kilka razy, masc bedzie piekla ze wzgledu na kwas w skladzie. Jka nie chcecie zeby was pieklo to czytajcie sklady produktow a nie pozniej w szoku, ze piecze. Jesli chodzi o dzialanie to u mnie przy stosowaniu produkow z tego zestawu bardzo szybko zobaczylam efekty

30


babeczka12 ~babeczka12 (Gość)05.02.2020 11:59

Z trądzikiem zmagam się już przeszło 20 lat, niestety do lekarza też już przestałam chodzić , bo i tak to mi niewiele pomagało Mam też od dłuższego czasu bardzo zaczerwienioną skórę (nie wiem czy to trądzik różowaty, chociaż kosmetyczka powiedziała,ze nie). Stosowałam różne polecane kremy , ale zaczerwienienie nie przeszło. Wreszcie trafiłam na Acnerose. Jestem zadowolona. Używam całego zestawu od paru tygodni. Zaczerwienienie nie zeszlo całkowicie , ale jest o wiele mniejsze. Jednak kupując Acnerose przeczytałam też o stosowaniu diety. Odrzuciłam całkowicie słodycze, nie słodzę herbaty, piję więcej wody, jem dużo owoców. Moja skóra jest o niebo lepsza. Moje samopoczucie psychiczne poprawiło się . Myślę,że u mnie oprócz kremów pomogła też odpowiednia dieta.

11


gość ~gość (Gość)29.04.2020 08:40

Jestem od wczoraj w posiadaniu zestawu. Niestety nic pozytywnego napisać nie mogę.
Po wieczornym i porannym zastosowaniu jedyny efekt to pieczenie, mrowienie i zoognienie zmian skórnych. Rozpacz na prawie 300 zł
Nie tak wyobrażałam sobie preparaty, które zamiast ukojenia przynoszą dodatkowa traumę.

12


gość ~gość (Gość)18.05.2020 06:38

Krem na rozszeżone naczynka acnersa pszereklamowany nie działa.

02


gość ~gość (Gość)22.05.2020 18:46

Kupiłam cały zestaw acnersa istosuję już dwa tygodnie

00


gość ~gość (Gość)31.05.2020 22:31

Kupiłam cały zestaw acnersa stosowałam dwa tygodnie rumień na tfaży śię zaognił, żadnych pozytywnych efektów,kosmetyki nie posiadają filtra pszeciw słonecznego,a pszy rumieniu i trądziku rużowaty filtry pszeciw słoneczne są bardzo ważne.Nie polecamy acnersa najgorsze kosmetyki jakie stosowałam do tej pory. Zrumieniem walczę już około 10 lat bez pozytywnych rezultatów.

01


agatushka ~agatushka (Gość)04.06.2020 12:25

mi ładnie działa na rumień przy trądziku różówaty, ale że nie tylko ja mam to dałam już też go swojemu tacie chociaż on miał prędzej też robione zabiegi quadrostar pro yellow a teraz tylko już się smaruje by wzmocnić naczynka. tak czy inaczej, bardzo lubimy go rodzinnie.

00


Mariola B. ~Mariola B. (Gość)17.11.2020 13:12

W clinica cosmetologica jeżeli dobrze pamiętam tę nazwę. Na pewno coś podobnego i do tego w Gdańsku. Najlepiej by było po prostu sprawdzić informacje na Internecie. Od tego jest i on tak na prawdę haha. Nie wiem jak agatushka ale odpowiadam za siebie i za to gdzie ja robiłam sobie ten zabieg.

00


Weronka ~Weronka (Gość)11.12.2020 15:45

Mam acnerose pod ok. 3 miesiecy i jestem z niego zadowolona. Bardzo nietypowy ma zapach bo taki słodki i do schrupania co jest dla mnie bardzo dużym plusem. Pozdrawiam!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat