metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
hipokryzja ~hipokryzja (Gość)31.10.2019 12:35

Hipokryzja i obłuda !! Ludzie, którzy sami trzymają psy w ciasnych mieszkaniach, tresują i prowadzają na krótkiej smyczy - często całymi latami z niej nie spuszczając zwierzęcia, tacy ludzie najwięksi obrońcy cudzych zwierząt. Zawsze odpowiadają " mój piesek jest uczony tylko prostych sztuczek: siad, łapa, waruj a w cyrku musi chodzić na dwóch łapach". Tresura to tresura, nie ma podziału na dobrą tresurę i złą tresurę. I nie piszcie mi tu ,że w cyrku zwierzęta są rażone prądem, kłute szpilkami i bite batem.

107


oj oj ~oj oj (Gość)31.10.2019 12:59

W takim razie zakażcie ludziom trzymanie zwierząt w blokach, każcie uwolnić koty, psy itp z klatek w schroniskach.

64


gość ~gość (Gość)31.10.2019 13:39

Jakie kilkadziesiąt osób? Ja tu widzę 10 na zdjęciu, czyli kilkadziesiąt razy mniej niż w cyrku....

50


gość ~gość (Gość)31.10.2019 11:09

Brawo, oby więcej takich miast !!!

125


PT ~PT (Gość)31.10.2019 12:51

Mówimy o dzikich, gigantycznych zwierzętach, ćwoki! A nie o jakichś chartach. Myślicie,że miejsce słonia czy tygrysa jest w cyrku? Jeśli tak, to Wasze jest na oddziale w Bełchatowie.

93


gość ~gość (Gość)31.10.2019 12:12

U nas w Piotrkowie zamiast cyrku na placu pofranciszkańskim, mamy cyrk z mediateką....

92


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat