metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
? ~? (Gość)25.04.2017 06:50

Zabetonować wszystko. Drzewa obok drogi mogę jeszcze zrozumieć, ale zagrożenie dla pociągu? Pociąg przecież nie może zjechać na pobocze. 800 spróchniałych drzew?

117


Ja ~Ja (Gość)25.04.2017 09:25

Debilizm

30


Były kursant ~Były kursant (Gość)25.04.2017 09:08

Niech jutro na sesji któryś z radnych zapyta się Prezesa MZK, kiedy w końcu pasażerowie będą mieć poczucie bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Wczoraj jechałem 25-letnim gramotem i już dawno nic mnie tak nie wytrzęsło (gorące współczucia dla kierowcy)- tragedia. Kilka dni temu podróżowałem transportem miejskim w Łodzi i czułem, jakbym z Somalii przyjechał do Sztokholmu. Tragedia, Łódź, Bełchatów, Radomsko, Tomaszów - wszystko ma nowe autobusy, tylko tu taka ciemnota

83


broda ~broda (Gość)25.04.2017 09:36

Wyciąć wszystko do zera. A później zgodnie z dzisiejszą "modą" odgrodzić wszystko ekranami dźwiękochłonnymi. Po co podziwić widoki jak można "meblościanki".

71


śmieszek ~śmieszek (Gość)25.04.2017 09:57

A może wycieliby te dzunglę na bocznicach kolejowych od czasu PRL-u zaniedbanych.Ale lepiej nie ponieważ pojawił się tam różny "zwierz". A więc oprócz różnych "menelików na dwóch nogach" ,lisy ,sarny a nawet dziki o ptakach nie wspominając. Piękno "przyrody" kolejowej można podziwiać bezpłatnie. Wejście od ulicy Czarnej. Ale po zmroku lepiej się tam nie zapuszczać. "Zwierz" czuwa

50


sklave sklaveranga25.04.2017 10:16

A kiedy braknie już drzew zaczną ludzi wycinać w pień! No bo szlachta panująca w Polsce po 1989 roku musi mieć pieniądze na bale, parady. Wystarczy poprzycinać gałęzie i usunąć chore drzewa. Wydaje się to proste a jednak nie bo za to nie będzie żadnej kasy. Ale za te setki dębów ktoś nieźle się obłowi.

83


sklave sklaveranga25.04.2017 10:18

Wystarczy poprzycinać gałęzie i usunąć chore drzewa. Wydaje się to proste a jednak nie bo za to nie będzie żadnej kasy. Ale za te setki dębów ktoś nieźle się obłowi.No bo szlachta panująca w Polsce po 1989 roku musi mieć pieniądze na bale, parady. Więcej na http://sklave.manifo.com/

63


Zanzi ~Zanzi (Gość)25.04.2017 12:10

Jasne, najłatwiej latami nie interesować się drzewostanem, a potem "starannie sprawdzą teren" i zrobią spustoszenie...

31


ares1 ~ares1 (Gość)25.04.2017 06:58

Betonowe miasto!!!

138


Moje zdanie ~Moje zdanie (Gość)25.04.2017 07:43

Drzewa rosną od lat, ale stwarzają zagrożenie podczas wichur, opadów śniegu. W każdej chwili mogą się przewrócić na tory, na pociąg. Dlaczego nikt nie protestował jak na cmentarzu wycinano drzewa? Zostaną wycięte drzewa wzdłuż drogi, później będą nowe nasadzenia.

184


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat