metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość_fff ~gość_fff (Gość)15.01.2021 11:07

A co z roswelta bo tam nadal siedzą osoby co szpital zniszczyły i na dodatek dostały nowe auta

21


gość_pozdro odz.neurologi ~gość_pozdro odz.neurologi (Gość)14.01.2021 19:42

Leżałem tam.Ja rozumiem ze to nie hotel ale 2 kromki chleba i 2 plasterki mortadeli to juz przesada na śniadanie..Ale co do lekarzy i pielęgniarek złego slowa nie powiem.

02


kiler ~kiler (Gość)15.01.2021 20:16

Wygląda, że trzeba unikać szpitali z akredytacją

20


autopsja ~autopsja (Gość)15.01.2021 20:36

Arogancji, zarozumialstwa i znieczulicy części lekarzy, którzy psują opinię szpitalowi, co jednocześnie rzutuje na pozostałych, oddanych z całego serca pacjentom, innych lekarzy, nie zmieni żadne kierownictwo tego szpitala, bo to, niestety, sprawa brzydkiego charakteru i braku dobrego wychowania, a nie tylko fachowości.

60


zzz ~zzz (Gość)15.01.2021 09:47

To już chyba dwa lata będzie jak byłem na pogrzebie w Witowie gdzie został pochowany 33-letni policjant. Zmarł po zdjęciu gipsu. Nie było informacji o tym w mediach.
Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek w ortopedii, za ciasno założony gips i całe ryzyko jest przy zdejmowaniu bo skrzepy ruszają i powodują zator.
Gdzie te standardy?

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat