metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xn. ~xn. (Gość)14.01.2021 08:43

Opinia byłych pacjentów "trochę" się różni od rzeczywistości. Ale co można zrobić? Zamknąć jedyną placówkę medyczną w promieniu 30 km ,która może leczyć na poziomie szpitalnym. Cóż trzeba zacisnąć zęby i...nie chorować.

260


gość_gość... ~gość_gość... (Gość)14.01.2021 09:37

Fajne standardy.Mnie po urazie stawu kolanowego wyznaczono wizytę w przychodni Ortopedycznej przyszpitalnej po miesiącu czasu.To rzeczywiście w Piotrkowie Trybunalskim standard i nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt że ową wizytę wyznaczono na dzień 31 sierpnia 2020r.(poniedziałek).Gdy tego dnia utykając dotarłem do przychodni okazało się że przychodnia jest nieczynna z powodu odbioru dnia wolnego.Czy brano pod uwagę takie przypadki przy ocenie tych standartów?

210


? ~? (Gość)14.01.2021 10:11

a ile osób z grupy "0" zostało zaszczepione w Piotrkowie, wszystkich nie tylko ze szpitala im. Kopernika

100


gość_gość ~gość_gość (Gość)14.01.2021 10:18

Broń Boże przed tą instytucją z tym certyfikatem

230


podatnik ~podatnik (Gość)14.01.2021 10:57

jak spełnili te standardy skoro na wizyty do specjalistów czeka się 2lata, po wizycie dostaje skierowanie na badania lub usg i czeka kolejny rok lub dwa, bo nie mają personelu lub sprzęt nie działa albo zamkną placówkę (31.08.2020) bo odbierają 15 sierpnia , to wszyscy muszą w jeden dzień odebrać, jakiś dyżur zastępczy i poszanowanie pacjenta powinno być

150


Kazik ~Kazik (Gość)14.01.2021 11:07

Papier wszystko przyjmie osobiście nie polecam tej placówki miałem przyjemność być na jednym z oddziałów ale problem polega na tym ,że lekarze nie słuchaja pacjenta tylko sami trzymają sie swoich chorych procedur przez to nie są w stanie postawić właściwej diagnozy wiec jak mogą pacjenta leczyć skoro nie wiadomo na co. Tu nie lubi się osób które mają dużą wiedzę medyczną mam na myśli pacjentów. Kiedy moje wskazania i uwagi nie były brane pod uwagę zapytałem wprost na co chcą mnie leczyć jak nie postawili właściwej diagnozy a na to pani doktor mówi my mamy unijne standardy jedne nie to co kiedyś . Na tym się skończyło po pięciu dniach wróciłem do domu i w zasadzie teraz leczę sie sam ustawiając sobie leki i jest dużo lepiej a leki przepisuje znajomy lekarz to co chcę.
Rok temu miała być kontrola w szpitalu ale przez wirusa to jest niemożliwe i nawet swojego lekarza z POZ-tu już rok nie widziałem ale składki zdrowotne mam potrącane jak inni i za co skoro dostępu do leczenia brak

130


taaak ~taaak (Gość)14.01.2021 11:57

Papier wszystko przyjmie

140


kko ~kko (Gość)14.01.2021 12:20

jeżeli już szukać pomocy to w bełchatowie ,omijać SZEROKIM łukiem piotrków ,szkoda zdrowia

150


gość_raw ~gość_raw (Gość)14.01.2021 09:36

A szpital szczepi poza kolejnością?

60


gość_ale. ~gość_ale. (Gość)14.01.2021 10:07

Standardy, taaa... Papier wszystko przyjmie. A to co dzieje się wewnątrz szpitala to osobna historia. Zatrudnianie po znajomości, po rodzinie. To co się dzieje w kadrach to jeden wielki żart. I tak możnaby wyliczać. Omijać szerokim łukiem całą świtę . I mówię to jako pracownik.

210


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat