metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Thomas ~Thomas (Gość)20.11.2019 18:57

Najwięcej krzyczą ci, co sami zalewają pałę i leją swoje kobity. Co za moralny Naród? Nie powinno się zdarzyć. To oczywiste. Ale od razu po chrześcijańsku ukrzyżować? To takie Nasze i Polskie.

520


gośc3 ~gośc3 (Gość)20.11.2019 15:56

Czy zostało przeprowadzone badanie atestowanych alkotestem?

108


kwakwa11 ~kwakwa11 (Gość)20.11.2019 14:13

500 pln na caritas lub rydzyka zamknie usta niedowiarkom.

66


gość ~gość (Gość)20.11.2019 21:53

Jak zwykle rozejdzie się po kościach

82


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)20.11.2019 17:30

Każdy ma prawo popełnić błąd, ale za błędy trzeba płacić i co ważniejsze: trzeba umieć za nie zapłacić. Nie wiem dokładnie ile pan przewodniczący ma lat, ale można powiedzieć, że większość życia ma już za sobą - jestem mężczyzną nie tylko dorosłym, ale dojrzałem, tymczasem zachowuje się jak mały chłopiec, który nabroił i chowa się. Dorosły człowiek tak nie postępuje - potrafi przyznać się do błędu, przeprosić i ponieść konsekwencje. To miara szacunku do samego siebie i w tym szczególnym przypadku, także mieszkańców Piotrkowa. Ale po panu przewodniczącym zachowań honorowych się nie spodziewam, bo żeby zachować się honorowo trzeba mieć jakieś imponderabilia, poczucie misji i godności. Wystarczy obejrzeć transmisje z dowolnej sesji Rady Miasta, by zobaczyć jak zachowuje się jej przewodniczący. Ten "incydent" jak w soczewce skupia to jakim człowiekiem jest Marian Błaszczyński. Zachowania 10 listopada nie ma nawet co komentować - to nie był incydent, ale zachowanie niegodne osoby wykształconej, lekarza, przewodniczącego Rady Miasta, radnego i reprezentanta władz, tym bardziej, że nie był to koncert Zenka Martyniuka, tylko uroczystość z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

313


gienek ~gienek (Gość)21.11.2019 08:00

Wszystkim komentatorom polecam film "Boże Ciało" młodego Komasy

42


termit ~termit (Gość)21.11.2019 08:26

Myśliwi ustrzelili nam Doctore, i nawet nie próbowali reanimować!? No a kto za „Naszego Kochanego Mariana”, „Buziaczku mordo Ty moja”, „Wybaczajcie, a będzie wam wybaczone” !?

60


ech ~ech (Gość)21.11.2019 09:10

Przeciez POLACY jak wypija to tak pieknie spiewaja.Lepiej walnac keilicha niz zapalic-poliyycy o tym wiedza.

31


trawers ~trawers (Gość)21.11.2019 09:15

Za dużo powiązań, układów, zależności przez tyle lat się ułożyło, że daję głowę, króliczki nie poprą tego wniosku.

60


gość ~gość (Gość)21.11.2019 10:02

Czy pan Dziemdziora jest juz w pisie? To mu sie nalezy!!!

05


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat