metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)09.12.2018 11:26

Przecież laptopy byłyby wiele droższe niż szafki ludzie spójrzmy logicznie. A zachowując się teraz młodzież, oczywiście nie wszyscy, ale co niektórzy są tacy że chętnie montowaliby jakieś głupoty.

10


lead12 ~lead12 (Gość)09.12.2018 11:44

Mysle że miejsce by się znalazło wszędzie przecież wystarczą skrytki małe jak na poczcie żeby książki tylko trzymać ,Na 500 skrytek nie trzeba posiadać hali .wystarczy troszkę intencji .....

30


gość ~gość (Gość)09.12.2018 12:11

W momencie kiedy do domu zadawana jest praca domowa szafka nie spełni swojej roli. A w SP 13 dyr powiwdziała już że miejsca brak.

30


Były uczeń szkoły ~Były uczeń szkoły (Gość)09.12.2018 12:21

W szkołach nie ma miejsca na szafki? Pierwsze słyszę, żeby w szkołach było ciasno. Przecież nie tak dawno likwidowano szkoły, bo było ich za dużo i w związku z tym stały się niepotrzebne.

51


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)09.12.2018 13:52

Laptopy?Moje dziecko akurat wie jak szanować swoje i cudze rzeczy a czy wszystkie dzieci takie są?Zaraz będą zniszczone i będą zbierać kasę na radę rodziców by odkupić sprzęt. Rozumiem,że jak powstaną szafki i ksiązki pozostaną w szkole,to już nauki w domu i odrabiania pracy domowej nie będzie?Ufff ,odżyję ja i mój syn ;)

42


gość ~gość (Gość)09.12.2018 16:01

Miejsce można wygospodarować na małe szafki... One mają służyć tylko do przechowywania książek i przyborów. Naoglądaliście się filmów i szafki kojarzycie wyłącznie na podstawie amerykańskich standardów... Laptopy czy netbooki niestety pociągają za sobą regularne koszty serwisowania, aktualizacji, utrzymania i eksploatacji! Pozostaje jeszcze kwestia, czy dzieci będą dbały o "cudzy" sprzęt... Bez paniki, spokojnie wspólnymi siłami podejmiecie właściwe decyzje.

21


gość ~gość (Gość)09.12.2018 12:04

Powinni sie jeszcze zająć sprawą odrabiania prac domowych.Niewiem po co te nauczyciele w szkołach siedzą.Dziecko siedzi po 8h w szkole i jeszcze ma w domu katorge z lekcjami.Jako rodzic sam czasem niewiem jak dziecku pomóc odrobić lekcje.

107


Absolwent 1998 ~Absolwent 1998 (Gość)09.12.2018 19:12

Świat staje na głowie! Nie ma miejsca na szafki w SP12? Zaproście mnie wskaże Wam tyle miejsca, że wystarczy dla wszystkich dzieciaków.

61


gość ~gość (Gość)09.12.2018 16:37

Wystarczy by uczniowie sie dogadali w parach, ktory przynosi jaka książkę. I juz pół ksiazek z głowy. Stary licealny patent.

64


gość ~gość (Gość)09.12.2018 20:03

Żeby móc zostawiać książki w szafkach,uczniowie musieliby mieć drugi komplet podręczników w domu,bo niby z czego mieliby się uczyć na sprawdziany?z Internetu i zadane.pl?

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat