metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)22.06.2019 22:10

2 piosenki reszta nawet nie jego Piotrków słabo lepiej grali w gorzkowicach rozprzy Piotrków lipa

43


EPxyz ~EPxyz (Gość)22.06.2019 22:25

Czy w Piotrkowie zawsze musi grać 3 liga? Kto wybiera Tych Artystów?

94


Anastazja ~Anastazja (Gość)22.06.2019 23:00

Nie lubię narzekać ale krew mnie zalewa od tego co dzieje się w tym moim mieście - ulice rozwalone . kamienice obskurne , autobusy wraki, praca za najniższą krajową ,podatki wyższe niż w Warszawie a na imprezę zapraszają zespoły które się męczą własnym śpiewaniem.

94


gość ~gość (Gość)22.06.2019 23:02

Pieprznęli scenę na środku głównej arterii miastasta i zablokowali centrum, a MZK -i krążą bokami nie można ni jak w tym Piotrkowie funkcjonować normalnie, bo głupot się zachciewa włodarzom... Badziew totalny...
Dlaczego pod Urzędem Miasta nie stawiają sceny i nie blokują Pasażu Rudowskiego i Sienkiewicza???

116


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)23.06.2019 03:16

Niektórzy w pn mają pierwszą zmianę... ten koncert Lemona,to później się nie dało? :(

62


gość ~gość (Gość)22.06.2019 23:02

Wam takim ,,komentatorom" to nigdy nic nie pasuje!!!co by się nie działo w mieście wszystko zawsze źle!To siedzieć w domu...nikt nie zmusza do wyjścia,a jak gdzieś lepiej to polecam wyprowadzkę!Żenada!!!

77


gość ~gość (Gość)23.06.2019 09:59

Zawsze i wszędzie starałem się bronić Piotrkowa bo choć nie mieszkam i nigdy nie mieszkałem w PT.to jestem z nim związany i to "Moje Miasto",ale po imieninach Piotrków ręce opadają.Niema gdzie zrobić imprezy,scena na ulicy, pół miasta wyłączone z ruchu.... żenada i jeszcze raz żenada.Proponuje władzom wycieczke na dni Radomska czy choćby do Gorzkowic.

102


Opinia szczera ~Opinia szczera (Gość)23.06.2019 11:29

Co do koncertów - żadnego narzekania. Jednak co do gastronomii to masakra. Oscypek 4 zł? Karczek 100 gram - 10 zł? Pajda chleba 12 zł?? Frytki małe 10 zł?? Czy to jest Euro 2012?? Czy Imieniny w 70 tys mieście gdzie ludzie średnio zarabiają 2000 pln na rekę.
Monopol na gastronomię, bardzo mało do wyboru. Jedyna opcja to rynek i knajpy które ceny mają normalne.
Do przemyślenia, czy nie lepiej dać normalną cenę ??

90


gość ~gość (Gość)23.06.2019 11:30

Jak zawsze ludziom nie dogodzisz. Jest coś zorganizowane to źle bo ni w tym miejscu nie w tym czasie itp itd. Nie ma imprez w mieście to źle bo q tym mieście się nic nie dzieje. Ludzie ogarnijcie się wreszcie!!!

31


??? ~??? (Gość)23.06.2019 11:00

Dużo narodu było? Bo ja akurat nie przyszłem.

13


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat