metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
bca ~bca (Gość)21.05.2020 16:13

Czy była potrzeba takiej kontroli? Niekoniecznie. Nie znam wniosku i wnioskodawców, którzy zwrócili się do NIK o kontrolę, ale sprawa dotyczy raczej sprzedaży jednej konkretnej działki (w kontekście powiązań biznesowo-rodzinnych) i zastosowania jednej konkretnej wyceny. POWTARZAM, wątpliwości dotyczyły ZASTOSOWANIA wyceny, a nie jej sporządzenia. Jak ćwierkają wróbelki, niektórzy zastanawiali się czy ta wycena była taka jak być powinna. Mnie straszliwie interesuje rzecz jedna; dlaczego kontrolą objęto tylko dwa lata?

90


gość ~gość (Gość)21.05.2020 13:20

Dwa lata kontrola.To chyba po to aby jak najdłużej rozliczać delegację i dojazdy dla NIK-owców.

80


gość ~gość (Gość)23.05.2020 07:57

NIK zarabia na takich kontrolach delegacje i premie a tak naprawdę nic nie wykrywa... Zawsze dobrze wychodzą

20


gość ~gość (Gość)21.05.2020 14:23

eSulejów tu się robi.

71


ja ~ja (Gość)21.05.2020 21:56

A kiedy zostanie omówiony raport z kontroli Regionalnej Izby Obrachunkowej i zalecenia pokontrolne, które dotarły do sulejowskiego urzędu w dniu 30 kwietnia?
Same zalecenia dotyczące stwierdzonych nieprawidłowości obejmują aż 72 rodzaje spraw!. Są pierdółki, ale są i sprawy poważne, a nawet bardzo poważne. kto się tym zajmie?

90


gość ~gość (Gość)21.05.2020 15:28

To teraz cba

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat