metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)21.05.2020 15:28

To teraz cba

80


ja ~ja (Gość)21.05.2020 21:56

A kiedy zostanie omówiony raport z kontroli Regionalnej Izby Obrachunkowej i zalecenia pokontrolne, które dotarły do sulejowskiego urzędu w dniu 30 kwietnia?
Same zalecenia dotyczące stwierdzonych nieprawidłowości obejmują aż 72 rodzaje spraw!. Są pierdółki, ale są i sprawy poważne, a nawet bardzo poważne. kto się tym zajmie?

90


gość ~gość (Gość)21.05.2020 14:23

eSulejów tu się robi.

71


gość ~gość (Gość)23.05.2020 07:57

NIK zarabia na takich kontrolach delegacje i premie a tak naprawdę nic nie wykrywa... Zawsze dobrze wychodzą

20


gość ~gość (Gość)21.05.2020 13:20

Dwa lata kontrola.To chyba po to aby jak najdłużej rozliczać delegację i dojazdy dla NIK-owców.

80


bca ~bca (Gość)21.05.2020 16:13

Czy była potrzeba takiej kontroli? Niekoniecznie. Nie znam wniosku i wnioskodawców, którzy zwrócili się do NIK o kontrolę, ale sprawa dotyczy raczej sprzedaży jednej konkretnej działki (w kontekście powiązań biznesowo-rodzinnych) i zastosowania jednej konkretnej wyceny. POWTARZAM, wątpliwości dotyczyły ZASTOSOWANIA wyceny, a nie jej sporządzenia. Jak ćwierkają wróbelki, niektórzy zastanawiali się czy ta wycena była taka jak być powinna. Mnie straszliwie interesuje rzecz jedna; dlaczego kontrolą objęto tylko dwa lata?

90


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat