metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
o co kaman ~o co kaman (Gość)04.11.2012 07:32

Widzę, że pytanie było zbyt trudne, zapytam inaczej. Jeśli prokurator w Rzeszowie będzie korzystał z materiału dostarczonego przez skumanego piotrkowskiego komendanta, to co komu po takim materiale?
Uprzedzając pozostałych "bodziów" informuję, że jestem zwykłym piotrkowiakiem szarakiem, nie należę do żadnej z lokalnych sitw i nie mam żadnych kompromitujących informacji które mogłyby posłużyć w walce pomiędzy nimi.

00


nozny ~nozny (Gość)04.11.2012 08:35

O dzwoniącym mówią - nosił wilka razy kila do prokuratury, potem wynieśli wilka.

00


ygrek ~ygrek (Gość)04.11.2012 09:40

"buba" napisał(a):
Prezydent Chojniak potrafi wyciągać swoich ludzi z opresji jak widać na filmie.


Chojniak wykazał się refleksem. To przy reporterach. Ciekawe, jak w zaciszu gabinetu?

00


bez-----radny ~bez-----radny (Gość)04.11.2012 23:03

"ela1961" napisał(a):


chyba na głowe hehehe

00


dcc69 dcc69ranga07.11.2012 20:00

hehe. " Marian proszę na górę..."

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.11.2012 20:48

Czyżby miały się spełnić słowa z refrenu piosenki:

00


matka przełożona ~matka przełożona (Gość)08.11.2012 17:30

Każden jeden, któren chorobliwą żądzą pieniądza owładnięty jest, otrzymując srebrnik za czynność urzędową, niegodzien jest dostąpienia Bram Królestwa Niebieskiego (pomijając wyrok w ziemskim procesie karnym). Albowiem Królestwo to do czystych w mowie i uczynku należeć będzie.
A niegodziwości wasze spisane będą i na Sąd Ostateczny zawezwani będziecie.
Szczęść Boże!

00


bodzio bodzioranga08.11.2012 23:57

"bodzio" napisał(a):
Tak jak poprzednio prowadzone przez prokuraturę wobec niego śledztwo przez kilku laty. Zdaje mi się, że media wtedy o tym nie donosiły, ale na 100 procent już raz wokół M.B. smród był.


Gwoli prawdy, odwołuję poprzedni wpis. Udało mi się sprawdzić u źródeł: nie było poprzednio nigdy postępowania wobec niego. To jest pierwsze. To tyle urząd. Ale mimo wszystko pamiętam, że coś się na ten temat mówiło, ale może rozeszło się po kościach.

00


bistro bistroranga25.11.2012 12:42

Coś nowego wiadomo w tej sprawie?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat