metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)11.12.2018 18:14

Podatek od psów zniósł Prezydent w celu poprawy odbierania zwierząt ze schroniska. Uważam że bardzo dobrze. A właściciel powinien sprzątać po swoim psie i spacer na smyczy obowiązkowo. Nie mam życzenia żeby obcy pies mnie obwąchiwał, ubrudził czy ugryzł.

80


dziadek skruszony ~dziadek skruszony (Gość)11.12.2018 18:14

A kiedy to wreszcie ustawodawca weźmie się za polityków i prezesów różnych ugrupowań partyjnych, za puszczanie bez "smyczy" i "kagańców" swoich podwładnych członków, jak również za nich samych i zacznie słono karać finansowo i karnie. Jakże często swoimi odgłosami drażnią i szczują innych ludzi. Problem jest jednak nierozwiązywalny, ponieważ sam ustawodawca bierze w tym procederze czynny udział.

21


gość ~gość (Gość)11.12.2018 17:33

Straż miejska niech się zajmie zulami przy kwadracie a nie psy ganiac, chyba że zmienili profesje i niech bazwe zmienia na hycel.Psy załatwiają się na trawę a z tego co wiem po niej się nie chodzi piotrkowscy wdeptywacze w gówno. Skoro na być taki policyjny ten kraj to proszę karać osoby pałace w miejscach publicznych panowie strażnicy miejscy a nie szukacie zalatania spuścizny za 500+ dla biedy.

16


gość ~gość (Gość)11.12.2018 19:20

Współczuję takim psom w blokach mieszkać.Cały dzień w klitce 50m.Paranoja.Szkoda tych psów,nawet sobie nie pobiegają.

31


gość ~gość (Gość)11.12.2018 21:55

I bardzo dobrze. W końcu nauczą się że pies jest tylko psem. Każdy właściciel mówi że nie gryzie i spokojny. No już też tak słyszałam a żeby miałam wbite....

80


gość ~gość (Gość)11.12.2018 23:00

przepisy nie jasno mówią co znaczy "należyte środki ostrożności" ale przepisy nie mówią również że każdy właściciel psa to skończony deb*l do którego nic nie dociera.

51


gość ~gość (Gość)11.12.2018 21:45

do mandatów to są pierwsi ,ale Przepraszam bardzo, gdzie w Piotrkowie jest wybieg dla psów?

26


gość ~gość (Gość)11.12.2018 16:31

Bardzo dobrze i niech robią kupke u Pana na dywanie w domu

60


gość ~gość (Gość)11.12.2018 22:04

A kiedy koty będą na smyczy i kagańcu

34


gość ~gość (Gość)12.12.2018 18:55

A ja nie mam życzenia żeby pod nogami plątały mi się dzieci z rowerkami albo hulajnogami. Obowiązkowo dzieci na spacerze za rękę z rodzicem

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat