metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)17.04.2019 07:52

Co za bzdury jak tacy będą jak moja sąsiadka w dzień na bajeczki jak przyjdzie sobota to jedzie na sor bo w głowie jej się koluje dosłownie z byle czy jedzie ona powinna do zusu dopłacać no to sory przepraszam blokuje miejsca powarznym osobom co potrzebują pomocy

141


gość ~gość (Gość)17.04.2019 07:56

Byłam na sorze bardzo im dziękuję dzięki im żyje opiekę na chirurgi miałam cudowną pozdrawiam cały zespół łącznie z panem ordynatorem dziękuję

58


gość ~gość (Gość)17.04.2019 09:03

Nie zgadzam się z moimi przedmówcami. W letni wieczór poważnie rozcięłam dłoń. Potrzebne było szycie. Nie czekałam nawet 20 minut. Ale to prawda, że ludzie blokują SORy i to jest tragedia.

102


grrr ~grrr (Gość)17.04.2019 07:38

jak ktoś chce żyć to nigdy nie przyjdzie na rakowską na sor....przecież tam nie pomogą tylko zaszkodzą......

199


maddox maddoxranga17.04.2019 11:47

Korzystając z okazji chciałem tylko pozdrowić przemiłą Panią neurolog ze szpitala na rakowskiej z którą miałem do czynienia raz właśnie na SOR-rze. Gdyby wszyscy lekarze tak podchodzili do pacjenta to byłoby jak w raju.

60


gosc dosc ~gosc dosc (Gość)17.04.2019 11:51

Witam
Byłem na SOR po wywaleniu na rowerze bo okrutnie bolała mnie ręka w okolicach barku - nie mogłem ruszać. Odczekałem około 5 godzin i już mnie wzięli na prześwietlenie i tomograf. Ze zdjęć wyszło ok i idź poboli i przestanie . na następny dzień trafiłem do prywatnego gabinetu ortopedy i z samego usg wyszło że mam naderwane dwa mięśnie, a po badaniu rezonansu wyszło że mam złamaną kość co również potwierdziło rtg w innym miejscu - taki oto sprzęt ma piotrkowski personel SOR co daje w konsekwencji błędne orzeczenia.
Pozdrawiam

153


gość ~gość (Gość)17.04.2019 13:56

dla osoby która pisze ze jest dużo pielęgniarek a pacjentów maja w d..... polecam sobie przeczytać książkę np. w czepku urodzone. zobaczysz jak to naprawde wyglada

22


gość ~gość (Gość)17.04.2019 22:55

O czym wy ludzie piszecie....To przychodźcie na sory tylko nie płaczcie że siedzicie 10godz.bo diagnostyka pobranie krwi konsultacje zdjęcia tomografy USG same się nie wykonają....

22


sorry ~sorry (Gość)18.04.2019 08:09

Sorry, ale SOR-y...

00


gość ~gość (Gość)18.04.2019 06:29

SSOR powinien ratować życie ludzkie, a nie dawać ludziom cierpiąca z bólu śmierć i to wielo godzinna. Tak jak dostał to Śp. Pan który zgłosił się na SOR z nogą volaca, puchnaca i sina z której lala się wydzielina. I co lekarze zrobili tam. Po 5godz.prxewozili go z jednego do drugiego pokoju na zdjęcia itd. I kazali czekać dalej, a pacjent zwijal się z bulu na skórze. Bo nie mogli dać go na szpital. Aż wkoncu po następnych paru godz. Zmarł.!! I to się nazywa pomoc SOR?? Jedynie kto się zajol tym panem to Pani która tam spezatalala ta wydzielone i okladala mu ta nogę.

12


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat