metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)06.12.2018 04:47

Współczucie dla rodziny wielki dramat ani Kuba ani jego mama i ojciec nie byli żadna patologia!!!!

01


gość ~gość (Gość)06.12.2018 04:52

Jak ktoś nie wiem jak było naprawdę to niech się nie wypowiada!!!!

21


gość ~gość (Gość)05.12.2018 23:06

Pier****** e - Piotrków !!!! Teraz jeżeli dorośli w gronie rodzinnym podczas weekendu napiją się wódki to znaczy że od razu to jest libacja ??? I z normalnych ludzi robi się alkoholików i patologie ? Ja nie wiem kto piszę te artykuły ale pozdro dla niego.Wydarzyla się ogromną tragedia zginął chłopak który miał całe życie przed soba.Nie wyobrażam sobie co przezywa jego mama babcia tata i reszta rodziny ,a tu jeszcze tak ludzi oczerniają .Nie wiem kto was zatrudnia ale na miejscu jego rodziny wystawilambym pozew za te artykuły !!!! Ludzie bez serca

61


gość ~gość (Gość)06.12.2018 06:51

Zabicie nozem to wypadek brawo ludziska z 3 maja. Wiele razy bylo sie naj...m ale jakos nikt nie wpadl na pomysl latac z nozem.

20


gość ~gość (Gość)06.12.2018 08:44

Właśnie jak nie wiecie jak było do końca to się lepiej nie wypowiadajcie. Bo nie które słowa to są chyba z palca wyssane . Widzę, że co poniektórzy lubią sobie własną historię dopisać. Zginął młody chłopak więc trochę szacunku dla niego. A patologia to bym tej rodzinny nie nazwała. Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszcie bo dla rodziny to na pewno nie będzie nic miłego.

01


gość ~gość (Gość)06.12.2018 09:53

Wyrazy współczucia dla matki , ojca dla najbliższych!Jak nie wiecie jak było to nie komentujcie ogromną tragedia

11


gość ~gość (Gość)06.12.2018 09:56

Wyrazy współczucia dla matki , ojca dla najbliższych!Jak nie wiecie jak było to nie komentujcie!Kuba jego mama i ojciec to nie patologia!!!

50


gość ~gość (Gość)06.12.2018 11:38

Super wujek.

30


gość ~gość (Gość)06.12.2018 11:52

Więc jak nazwać rodzinę w której dziecko pije z matką i wujkami? Mało tego- rodzinę, w której już wcześniej interweniowała policja?

43


gość ~gość (Gość)06.12.2018 12:23

To że jest tak napisane nie znaczy że tak było!! TP już nie można się we własnym dpmu piwa napić? Wina? Szampana?? Idź w okresie letnim na ogródki piotrkwoskich lokali zobacz ile ludzi pije alkohol w obecności swpich dzieci a nawet z nimi.nie oznacza to że każdy z nich to patologia. Wszystko jest dla ludzi.a to że się trafiła taka menda łagodnie mówiąc to jest inna bajka. Najlepiej udzielać się w temacie o którym nie ma się zielonego pojęcia. Wierzcie we wszystko co czytacie w internecie życzę powodzenia. Cieszcie się że Was nie spotkała podobna tragedia i mam nadzieję że nie będziecie mieli nigdy okazji tego przeżyć. Zero współczucia ludzie.

23


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat