metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.11.2018 11:02

No i po co drzewa przy drodze ? W innym razie w aucie najwyżej poszło by zawieszenie...

106


jerry ~jerry (Gość)13.11.2018 11:06

Przez tą drogę w lesie biega więcej zwierząt niż przejeżdżających samochodów. Od Rakowa do Moszczenicy wzdłuż drogi powinny być zamontowane siatki, aby zapobiec tego typu sytuacji na drodze!!! A od lat nikt z tym nic nie robi.

231


gość ~gość (Gość)13.11.2018 11:10

Tam zwierząt nie brakuje Codziennie pokonuje tę drogę może ktoś pomyśli nad bezpieczeństwem

160


gość ~gość (Gość)13.11.2018 11:11

Mała prędkość to nie była

134


gośćgość ~gośćgość (Gość)13.11.2018 11:19

ta droga jest bardzo niebezpieczna, brak oświetlenia i takie są skutki
KIEROWCY zachowajcie ostrożność na tym odcinku!!!

110


JJ ~JJ (Gość)13.11.2018 11:19

Kiedyś na tym odcinku nad ranem jadąc w stronę trasy też wybiegło mi stado saren, jedna przeleciała po masce, ale na szczęście zdążyłem niemal się już zatrzymać i uszkodzenia były niewielkie. Tam trzeba zawsze uważać, szczególnie nad ranem i wieczorem, są znaki ostrzegawcze, ale warto jechać dość wolno i ostrożnie. No i pamiętać, że zwierzyna często biega w gromadzie i widząc jedno lepiej zacząć szybko hamować, bo zaraz nadbiegnie reszta. Wyrazy współczucia Rodzinie tragicznie zmarłej.

140


gość ~gość (Gość)13.11.2018 11:28

Ile jeszcze musi sie wydarzyć śmiertelnych wypadków, zanim ktoś coś z tym zrobi Tam juz kilka osob zgineło przez te zwierzażki i dziesiatki rozwalonych aut i dalej nic.

137


Michaś ~Michaś (Gość)13.11.2018 11:34

No gdyby za szybko nie jechała to na pewno by nie zginęła na miejscu :)

39


termit ~termit (Gość)13.11.2018 11:45

Jak długo jeszcze na tym odcinku drogi zwierzęta będą bezkarnie taranować samochody, ranić i zabijać kierowców? Zarządca drogi postawił znak uwaga na zwierzęta leśne i umył ręce od wszelkiej odpowiedzialności. Natomiast jakiś geniusz z nadleśnictwa kilkaset metrów od feralnego odcinka w okolicach szkółki leśnej, wodopój wybudował, w którym woda jest przez cały rok. Kilka lat temu na tym feralnym odcinku zatrzymałem się przed stadem dzików przechodzącym przez jezdnie. Ostatni prawdopodobnie samiec około 150 kg podszedł i obcierał się o karoserię, powgniatał ją, zadzwoniłem na policję. Przyjechali i rozłożyli bezradnie ręce, dobrze że mi mandatu nie wlepili. Zaś w tym roku na wiosnę szalał potężny jeleń, na początku lata łoś sobie po jezdni spacerował. A takich zabitych zwierzątek około 20 kg to co chwila można w rowie zobaczyć. Czy tak naprawdę jest tak trudno i drogo na tym odcinku założyć siatki po obu stronach drogi, apeluje o to już od kilku lat?

235


grr ~grr (Gość)13.11.2018 11:57

prawda jest taka, że ludzie na tym odcinku drogi są totalnie bezmyślni!!! Gnają ile się da! wiem bo sam tam często jeżdżę....Większość osób jadących przez ten odcinek zachowuje się skrajnie nieodpowiedzialnie, jakby mieli klapki na oczach....

162


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat