metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goœć_darek ~goœć_darek (Gość)09.01.2022 08:41

Nie były widoczne bo była wtedy mgła że ledwo co było drogę widać maksymalnie było pół metra widoczności z tego co pamiętam i każdemu z nas mogła się przydarzyć

01


gość_amela ~gość_amela (Gość)21.10.2020 21:44

Kierowco .Jeżeli masz zamiar wyprzedzić rowerzystę zwolnij i upewnij się ze z naprzeciwka nic nie nie jedsię .zasygnalizuj kierunkowskaxem kierowcy za Tobą ze będziesz wyprzedzać.Nie pchaj się tłumomku na lewy pas jak cos jedzie z naprzeciwka.W ten sposób barany za kółkiem powodują wypadku.Niedouczone tluki

41


gość_pipi ~gość_pipi (Gość)21.10.2020 18:28

Za takie coś powinien iść siedzieć i to na długie lata!Z tym chłopakiem nie od dziś były kłopoty...

61


SM ~SM (Gość)21.10.2020 15:04

Wyrazy współczucia dla rodzin. Ogromna tragedia

20


gość_tarata ~gość_tarata (Gość)19.10.2020 17:00

Chłopak nie miał już szansy odbić, gdyby mógł daje swoją głowę że zrobiłby to nawet gdyby to on miał umrzeć. Został na miejscu,probowal reanimować te kobiety, wezwał policję i sam poddał się karze. Co ma jeszcze zrobić? Powiesić się? Będzie wam lepiej? A wszystkowiedzacym radzę swoje komentarze wsadzić sobie w tyłek.

714


gość_duch ~gość_duch (Gość)19.10.2020 18:51

...oczywiście zero wzmianki czym się zajmował i z czym tak jeździł.

71


JA ~JA (Gość)19.10.2020 15:17

Ten kierowca szalał na tej samej drodze i na drogach okolicznych przez całe lato. Strach było wyjść do sklepu obwoźnego, gdy się zbliżał. Próbując ominać inny samochód stojący przed naszą posesją wyleciał w powietrze, koła złapały przyczepność na łące, po czym wrócił na drogę.Że też nie mógł się wcześniej rozbić na jakimkolwiek drzewie.

162


dduu ~dduu (Gość)20.10.2020 13:56

Kupi grata za 3 tysiące i udaje Kubice . Dość niemieckiego złomu na wiejskich drogach! Nie stać cię na auto za min 30 tys - rowerek.

43


gość_k ~gość_k (Gość)20.10.2020 09:03

A jeszcze tydzień temu (14.10) sprawca zdarzenia wrzucał na Facebooku reklamę antyradarów, które pozwalają unikać mandatów. Los potrafi być przewrotny...

80


ja moher ~ja moher (Gość)19.10.2020 15:56

To właśnie ta młodzież, powinna być minimum raz w roku szkolona w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Audi, młody i kraksa ........ wyśmienite trio ....... młodzi ciągłe narzekają na nas, starych moherów a młodzi ?

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat