metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)30.07.2020 14:05

No to sobie szukajcie ha ha kto szuka ten znajdzie jak mówi pismo Święte ????????????????

20


gość ~gość (Gość)30.07.2020 12:14

Wszystkich opluwających Boga, Maryję, Kościół katolicki i Kaplanow zanurzam w najświętszej krwi Chrystusa.

217


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga30.07.2020 10:53

Jestem zdumiony z jaką łatwością większość została zamanipulowana i wierzy we wszytko co powiedzą w mediach . To jest straszniejsza epidemia . W dziwny sposób zakażenia są tylko w kościołach i na weselach. Na innych zgromadzeniach ich nie ma ( szczególnie związanych z polityką , protestami społecznymi etc.) . Nie ma ich na plażach i miejscowościach turystycznych, knajpach , barach . Ciemnu lud wszytko kupi.

1615


bombołks ~bombołks (Gość)30.07.2020 18:39

Przecież Sanepid przez ostatnie 20 lat sprawdzał czy zlew jest w prawidłowej odległości od kibla w lokalach gastronomicznych. I niby Ci Sami ludzie są teraz ekspertami od walki z epidemią....przecież to jest tylko kolejny organ represji bez żadnych kompetencji.

52


Kacper ~Kacper (Gość)30.07.2020 11:06

Niektórzy mówią - kto nie chce chodzić do kościoła to niech nie chodzi. Tylko potem ci zakażeni w kościele nie siedzą w domu. Łażą bez maseczek w sklepie i zakażają tych co w kościele nie byli, tych, którzy wyszli na chwilę, bo muszą kupić np. chleb. Modlić się można wszędzie. W domu też. I troszczyć o zdrowie i życie bliźniego.

156


Jędrzej ~Jędrzej (Gość)30.07.2020 11:13

W emzetkach to jest horror. Szczególnie w zerówce. Te same osoby na cmentarz codziennie. Wystrojone jak na podryw. Oczywiście większość bez maseczek. Plotkujące na całego. Aż uszy bolą od jazgotu. Dla nich całe życie to kościół, cmentarz, targ i ploty. I tak dzień w dzień. W upał, w deszcz zakażają.

184


gość ~gość (Gość)31.07.2020 12:58

Tylko mi rusz, któregoś z księży piotrkowskiej Fary! Dosyć tego obrażania ludzi i uczuć religijnych. Mam nadzieję, że niebawem takie ujadanie będzie karalne.

42


Ministrant ~Ministrant (Gość)31.07.2020 17:46

Byłem ministrantem na tej Mszy Trydenckiej. Przyjąłem Komunię Św. Dziś otrzymałem wynik ujemny na COVID-19. Pozdrawiam

21


gość ~gość (Gość)29.07.2020 19:01

Wszyscy zdrowi.

62


gość ~gość (Gość)29.07.2020 20:26

Teraz będziecie mogli wierni się przekonać czy poprzez udzielona przez księdza komunie można się zarazić chorobą. Na początku pandemii pod Poznaniem świecka osoba rozdająca komunię nikogo nie zaraziła i nikt nie zachorował. Mamy nadzieję że w tym przypadku będzie tak samo.

67


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat