metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
PZPR plus (PiS) ~PZPR plus (PiS) (Gość)28.11.2020 12:00

Typowa logika pisowca to nie ja to kolega.Odważni inaczej.

42


Fred1 ~Fred1 (Gość)28.11.2020 13:26

Jeszcze mi partia nie będzie rządzić kogo mam do domu zapraszać. Lepiej niech pilnują siebie!!! Swoją drogą ciekawe jak rządzący spędzą święta i ferie mam nadzieję że ktoś to pokarze!!!

41


bączek ~bączek (Gość)28.11.2020 13:54

A markety przed świętami "obce" koncerny pozamykają i zrezygnują z euroszekli w ramach odpowiedzialności za nasze zdrowie, czy to nie do pomyślenia???

21


gość_bardzo dobrze ~gość_bardzo dobrze (Gość)28.11.2020 14:18

Jak wybraliście tak macie

31


głupota ~głupota (Gość)28.11.2020 14:12

czyli galerie otworzyli ,zaraza powróci i rozniesie sie w trakcie świąt ,w to że nikt nie zaprosi rodziny nie uwierzę , celowe działanie czy głupota poparta władzą ? to po co zdalne nauczanie i inne obostrzenia ? w tym brak podstaw logiki i celu ,chyba że celem jest ZMUSZENIE społeczenstwa do szczepień ,czymś za co nikt nie chce ponięsci odpowiedzialności ,lekarze -immunitet ,producent -immunitet , to oc w tym chodzi ?

31


gość_gość ~gość_gość (Gość)28.11.2020 12:19

Ludzie bywają skrajnie nieodpowiedzialni, ignorują zasady bezpieczeństwa a potem są bardzo zaskoczeni choroba bliskich i szukają winy wszedzie tylko nie w sobie...

310


gregu ~gregu (Gość)28.11.2020 11:56

Otworzyć dla ludzi przychodnie bydlaki !!!

110


A.B. ~A.B. (Gość)28.11.2020 15:15

A jak jakis zapóźniony "putnik" z pała teleskopowa nam w okienko zastuka?Albo wyważy nam drzwi materiałem wybuchowym 10 osobowy pluton specjalny ,to jak wejda,to bedzie przekroczony limit"gosci"?

40


stary kawaler ~stary kawaler (Gość)28.11.2020 15:56

Ja spędziłem już nie jedne święta sam, jak Kevin, w tym roku też tak będzie i nie robię z tego żadnego problemu. Cieszę się, że będę mógł spokojnie odpocząć.

43


m ~m (Gość)28.11.2020 16:17

Jak za okupacji,okna pozasłaniane , ciche śpiewanie kolęd bo wejdzie milicja i nałoży mandat jeżeli będzie więcej niż 5 osób.Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale irytują mnie maseczki na ulicy, część sklepów w galeriach zamknięte część otwarte i otwarte te , w których najwięcej ludzi czyli spożywcze.Rząd zachowuje się jak dziecko we mgle, co rusz głupi bezsensowny przepis.

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat