metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość_iga ~gość_iga (Gość)30.11.2020 10:58

Ale robić się nie chce na etacie zobaczyliby co to znaczy praca ! Każdy do interesu dokłada i nie płacze tylko idzie do przodu! I to do tego na co całe życie pracował a tu fitnes płacze no ręce opadają jakie bidoki

133


gość_olo ~gość_olo (Gość)30.11.2020 18:31

Jak padną przedsiębiorcy nie będzie pracy na etacie

12


gość_lala ~gość_lala (Gość)30.11.2020 17:56

Kto zna dobry film na wieczór ?

12


gość_ptb ~gość_ptb (Gość)30.11.2020 19:17

Tak zamknijmy wszystko i później narzekajmy ze w Piotrkowie nic nie ma.

13


toAlaatoAsAli ~toAlaatoAsAli (Gość)30.11.2020 19:47

teraz to nawet właściciele siłowni jaj nie mają, tylko płaczą po kątach; łopata w rękę i za robotę się wziąć

12


gość_ggg ~gość_ggg (Gość)30.11.2020 20:53

Ten zwrot ? teraz nawet? oznacza ze właściciele siłowni mieli większe jaja ? Wydawało mi się ze to biznes jak każdy inny.

00


gość_iw ~gość_iw (Gość)30.11.2020 21:54

Ludzie weźcie wyluzujcie przecież to wywiad dotyczący sytuacji w czasie pandemii. Jeżeli komuś zamykają działalność to ma się cieszyć ? Sam mam działalność i jest lipa a może być jeszcze gorzej. Wiele firm dostało jakieś wsparcie niestety nie zawsze wystarczające. Ja rozumie ze osoby na etacie nie zrozumieją problemów przedsiębiorców ale po co od razu atakować.

20


gość_aleksandra konera ~gość_aleksandra konera (Gość)30.11.2020 22:56

Rozwiązania problemów proponowane przez anonimowych komentatorów są jak zawsze rewelacyjne, poziom samych komentarzy wyborny, tak z ciekawości dopytam tylko w jakiej firmie jest tyle wolnych etatów, żeby zatrudnić wszystkich, którzy obecnie działają w branży fitness? Sporo osób z gastronomii pewnie też chętnie się dowie. ;)

10


gość_rct ~gość_rct (Gość)01.12.2020 07:54

Praca ludzi wzbogaca... Ciężkie czasy idą ... Wartości chociaż wrócą na swój tor...

00


kityś ~kityś (Gość)01.12.2020 08:58

to się na wiejska jedzie a nie do radia czy piotrkowskiej gazety ... tam w wawce trzeba zawalczyć o swój interes

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat