metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
w niebie nie ma pierogów ~w niebie nie ma pierogów (Gość)18.06.2019 17:50

Niektórzy ludzie ostatnio jeżdżą bardzo nieostrożnie. Nie wiem z czego to wynika, czyżby upały wpływały na brak u nich koncentracji, czy to tylko brawura i nonszalancja za kierownicą?

112


EP ~EP (Gość)18.06.2019 15:44

EPI za kierownicą...

512


janosik ~janosik (Gość)19.06.2019 06:57

nie przesadzajmy 0,24, powinno być jak w większości europy 0,5 ,ale powyżej np. 0,6 to już zabieranie prawka na rok i leczenie u psychiatry i badania wątroby czy ,aby kierowca nie jest alkoholikiem ,a znając naszych rodaków to żaden by tych badań nie przeszedł.

31


ELW ~ELW (Gość)19.06.2019 12:06

Bardzo chciałem zostać kardiochirurgiem. Niestety kilkakrotnie zawalone egzaminy wstępne do AM zweryfikował moje predyspozycje.
Kierowcą może zostać każdy ! Przypadkowo zdany, za 147 razem egzamin i kierowca, że klękajcie narody !
Trzeci nie zdany egzamin powinien być ostatnim egzaminem.

12


gość ~gość (Gość)20.06.2019 02:53

Mazda do sprzedania za 6 tysi stoi na Piastowskiej ???? I nie ma kierowcy który siedział i sączył piwko ???? Ale rozumiem wypić ale jeździć kurw...! Zero myślenia i odpowiedzialności.!???? A teraz Wronia wita ????

10


Rysiek na WIGRY 3 ~Rysiek na WIGRY 3 (Gość)18.06.2019 23:16

Witam. Dziwnie w tym miejscu jest dobra widoczność potrącić rowerzystkę to już stan umysłu chyba... Fakt każdy popełnia błędy, tylko kierowcy nic nie będzie a cyklista/ka jest narażony na masę urazów. Mam nadzieję że nic poważnego się nie stało i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Polecam kierowcą czasem wskoczyć na rower i zobaczyć ile jest przypałowych miejsc (dzielna-piłsudskiego jest tam lustro a już miały miejsce wypadki, droga rowerowa przy ulicy sulejowskiej co chwilę skrzyżowanie i wiele innych).
Co do drugiego zdarzenia... czasem mam wrażenie że spora część kierujących pojazdami nie potrafi korzystać z lusterek. Nie rozumiem kierująch wyjeżdzająch z auchana, jest pas włączeniowy, a spora część staje zaraz przed tym pasem, podoba sytuacja ma miejsce z wyjazdu ze stacji bricomarche czy aldiego tam też jest pas włączeniowy a auta zwalniają zatrzymując się do zera zamiast wykorzystać pas włączeniowy i bezpiecznie włączyć się do ruchu, czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć z czego to wynika ? Pozdrawiam Was Rysiek :)

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat