metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piekarz ~piekarz (Gość)09.02.2019 10:55

ci strakujac to wiekszosci duzi i jestem be - oni nauczyli sie od zachodu jak produkowac g..ną żywność....popieram tych malutki rolnikow bo oni jeszcze maj w miare zdrowa żywnośc - żadna żywność od dużych czy marketów
tylko wyszukuje tych małych: obecnie mam kilkunastu zaprzyjaźnionych: od jednego kupuje ziemniaki, marchewkę, od innego wiśnie, porzeczki, truskawki. Jeźdzę na rynek i mam też kilku zaprzyjaźnionych gdzie mogę kupić jaja, ser, mleko i wiem że to jest zdrowe.

30


oko ~oko (Gość)07.02.2019 08:48

Dlaczego oddajcie swoje mięso gdzies indziej? Otworzcie własne mini masarnie. Ludzie chcą kupowac zdrowe mieśo prosto od rolnika. Wy zarobicie więcej a my mieszczuchy zjemy smaczniej i zdrowiej. Po co płacić pośrednikom

240


wizjoner ~wizjoner (Gość)09.02.2019 11:09

Jestem Marty McFly....
widziałem przyszłość i tajne dokumenty i czarno widzę polskie rolnictwo za za 15 lat...:)
Odbyłem podróż wehikułem czasu i widziałem że ASF dotarło do powiatu piotrkowskiego, wielkie chlewnie zliwidowane, obory, gospodarstwa sprzedane maszyny oddane komornikowi.
Wokół Woli Bykowskiej do samej autostrady widziałem 20 magazynów, wokół Majkowa Dużego, Rokszyc, Gomulina kolejne 15 magazynów, kolejne się budują wzdłuż autostrady A1. Wolbórz cały został obstawiony magazynami.
A wszyscy z Piotrkowa i okolic pracują w tych magazynach....za grosze jak w Chinach
Za tydzień udaję się w podróż o 30 lat w przód - też opiszę co zastałem....:)

30


przemekmak ~przemekmak (Gość)09.02.2019 11:19

patrzcie jak to się robi w Niemczech
http://niewygodne.info.pl/artykul9/04726-Niemcy-wiedza-ze-kapital-ma-narodowosc.htm

20


zaczynczym ~zaczynczym (Gość)09.02.2019 11:35

A kiedy robimy protest przed urzędami gmin: Wola Krzysztoporska, Grabica, Wolbórz? kto jest za tym?

21


malerodzinnerolnictwo ~malerodzinnerolnictwo (Gość)09.02.2019 11:49

Jestem za malymi rodzinnymi gospodarstwami produkującymi zdrowa żywność na lokalny i wojewódzki rynek. POLSKĄ ŻYWNOŚĆ.
Wyrażam sprzeciw przeciwko molochom, chlewniom po 1000 sztuk i magazynom.

60


gość ~gość (Gość)09.02.2019 13:22

Nic im nie dawać pozbierać dotacje kto protestuje

31


gość ~gość (Gość)09.02.2019 18:42

zabrać dotacje w całej unii... ja robię meble i nikt mi dotacji do krzesła czy do szafy nie daje....skandal a konkurencja bardzo duża. Co mam zrobić żeby dostać dotacje do krzesła?

30


norwegn ~norwegn (Gość)09.02.2019 18:48

bierzcie rolnicy przykład z Norwegi, własne markety, własna żywnośc...mało śmieci z innych krajów

10


sam w dolinie ~sam w dolinie (Gość)09.02.2019 18:59

Niestety rynek nie działa tak jakbyście chcieli wy rolnicy... sprzedać świnie po danej cenie. Jak jest popyt to cena wzrasta...jak jest nadpodaż to cena spada. Tak jest wszędzie.
Tzw. pośrednicy i firmy między wami a konsumentem... to wy spowodowaliście i wasze partie że jest w Polsce jak jest. Wy mało dostajecie, końcowy konsument dużo płaci a pośredniki zazwyczaj między narodowe korporacje zarabiają.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat