metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ansveriii ~Ansveriii (Gość)06.02.2019 14:43

Zapraszam rolników do standardowej pracy jaka jest w Piotrkowie, za 1500 zł na umowę - zlecenie a nie jałmużna... Przez zimę siedzicie to możecie sobie dorobić....

151


gość ~gość (Gość)06.02.2019 12:22

Rolnikom nigdy i nikt nie dogodzi.jak nie pasuje to idźcie do normalnej pracy a ja moge jeść produkty zagraniczne

226


eRRR ~eRRR (Gość)06.02.2019 12:55

Proponuje zarekwirować sprzęt i wysłać do pracy w polu z pomocą konia. Zobaczymy czy dalej będą tak fikać

144


gość ~gość (Gość)06.02.2019 13:13

Mówili że do świnki dokładają 100 zł.a ja się pytam z kad dokładają,

165


gość ~gość (Gość)06.02.2019 17:15

Na wsi to teraz są takie pieniądze, że w mieście to się nie mieści. Kto w mieście ma lamborghini. Prawdziwi rolnik to zajmuje się rolą a nie strajkami.

73


tttt ~tttt (Gość)06.02.2019 16:50

Jak tak bardzo zazdrościcie rolnikom tych ciągników to proponuję kupić sobie hektar ziemi, konia nie trzeba kupować,wystarczy kupić szpadel i grabie i zabrać się ostro do roboty

85


majek ~majek (Gość)06.02.2019 18:51

Rolnicy i Rolniczki sami sobie zafundowaliście to co teraz macie. Sprzedajecie ziemię pod magazyny. Przyjdzie obcy kapitał, rzuci trochę grosza aż wam się świecą oczka i lecicie jak potulne baranki. Obcy kapitał pobuduje magazyny a później ściąga towar z Niemiec, Holandii. Od was nie kupi. Takie prawa rynku. Wiem jak było u mnie w Majkowie, była ziemia a teraz nima - przyszedł obcy kapitał Prologis, Kaufland - wszystkie jest ściąganie z Niemiec, Holandii (wołowina, wieprzowina) w kartonach a od was niestety nikt nie kupi.
Sprzedawajcie rolnicy w Majkowie więcej ziemi a nic nie będziecie mieli.
To od was to się wszystko zaczeło. Gdy nie było magazynów, to rolnik dostarczał na lokalny rynek żywność. A teraz dostarcza się z Niemiec, Włoch, Holandii, Dani.
W żadnym wypadku nie jest mi żal was.

50


gość ~gość (Gość)06.02.2019 19:10

Nikt rolnikow nie obraza,ja powiem tak pracuje w piekarni jęzdze przez wsie,nie kłamcie,rolnik śpi do 9,siedzą na necie albo w tv,proszę przejechać O 5 rano,1 na 10 rolnikow może coś robi,Panie stoją pod sklepami po dwie godziny tak pracują ciężko,jedynie kto ma ciężko to ci co mają krowy to fakt,a tak.wogole jak mam długi nie kupuje bmw audi,tylko fiata,

31


gość ~gość (Gość)06.02.2019 19:11

Latem pracują,cała zimę leza

21


gość ~gość (Gość)06.02.2019 19:16

Uciekają do miast bo wstydźa się kogoś zaprosić,bo śmierdzi,okna nie otworzysz koca nie wywiesisz z,

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat