metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)06.02.2019 20:36

Co znaczy obrzadzaja bydło bo nie kumam Pani rolnikowo ,

30


sami ~sami (Gość)10.02.2019 20:27

zachłsneliście chlopy sie duńskim prosiakami, a wraz z włodarzami i radnymi obcym kapitalem (za grosze opchneliscie i opychacie polską ziemię), tak jak część polaków zachodem na początku lat 90....wiec macie co macie.
obcy kapitał będzie kupował u siebie.. zresztą ja się nie dziwię... też bym tak zrobił gdybym był Niemcem...
a defakto przez was mamy teraz drogą i słabą żywność i inne produkty...

31


praca ~praca (Gość)09.02.2019 19:14

jak komuś brakuje kasy na spłatę kredytu to tutaj jest praca - można dorobić i spłacić kredyt:
https://www.olx.pl/praca/magazynier/piotrkow-trybunalski/

30


trakt ~trakt (Gość)09.02.2019 19:05

bardzo dobrze zablokujcie granice to prosiaki do was z Dani i Holandi nie przyjdą...moze pójdziecie po rozum do głowy i zaczniecie produkować nasze PBZtki i WBPtki.
Pamiętajcie jak zablokujecie granice to inne kraje też wam zablokują. A eksortujemy dużo:
https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/prawo-i-finanse/14929-ubiegloroczna-wartosc-polskiego-eksportu-prawdopodobnie-przekroczy-29-mld-euro
Wasze świnki mogą udupić inne gałęzie rolnictwa i przemysłu spożywczego.

10


sam w dolinie ~sam w dolinie (Gość)09.02.2019 18:59

Niestety rynek nie działa tak jakbyście chcieli wy rolnicy... sprzedać świnie po danej cenie. Jak jest popyt to cena wzrasta...jak jest nadpodaż to cena spada. Tak jest wszędzie.
Tzw. pośrednicy i firmy między wami a konsumentem... to wy spowodowaliście i wasze partie że jest w Polsce jak jest. Wy mało dostajecie, końcowy konsument dużo płaci a pośredniki zazwyczaj między narodowe korporacje zarabiają.

20


norwegn ~norwegn (Gość)09.02.2019 18:48

bierzcie rolnicy przykład z Norwegi, własne markety, własna żywnośc...mało śmieci z innych krajów

10


gość ~gość (Gość)09.02.2019 18:42

zabrać dotacje w całej unii... ja robię meble i nikt mi dotacji do krzesła czy do szafy nie daje....skandal a konkurencja bardzo duża. Co mam zrobić żeby dostać dotacje do krzesła?

30


gość ~gość (Gość)09.02.2019 13:22

Nic im nie dawać pozbierać dotacje kto protestuje

31


malerodzinnerolnictwo ~malerodzinnerolnictwo (Gość)09.02.2019 11:49

Jestem za malymi rodzinnymi gospodarstwami produkującymi zdrowa żywność na lokalny i wojewódzki rynek. POLSKĄ ŻYWNOŚĆ.
Wyrażam sprzeciw przeciwko molochom, chlewniom po 1000 sztuk i magazynom.

60


zaczynczym ~zaczynczym (Gość)09.02.2019 11:35

A kiedy robimy protest przed urzędami gmin: Wola Krzysztoporska, Grabica, Wolbórz? kto jest za tym?

21


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat