metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Anna wojtylak ~Anna wojtylak (Gość)10.06.2021 15:42

Nikt tak ja Krzysztof Kamiński nie potrafi przekazać piękna i głębi którą Norwit chciał przekazać .powiem więcej jego wykonanie to podróż w odległe czasy to dreszcz na plecech
Słucha się sercem nie uszami
Wiele interpretacji deklamacji i recytacji słyszałam ale zawsze słychać było tylko słowa literki jak pisany na maszynie tekst z interpunkcjami---- poprawnie ale to Krzysiu nadał moc i rozpędził wiatr który poniósł Norwida wysoko ponad dachami naszych serc
Dziekuje Mistrzu

13


go?ć_maciej ~go?ć_maciej (Gość)10.06.2021 23:24

Pozdrawiam Pana Krzysztofa prawdziwa artystyczna dusza. Z radością wspominam rozmowy i spotkania z Panem Krzysztofem kiedy pracowałem w pewnej sieci telekomunikacyjnej do której przychodził opłacać rachunki ale i po prostu pogadać. Wspaniały twórca i kolega.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

30


Hkto ~Hkto (Gość)11.06.2021 00:21

Na Norwida czarował już w Bonie w latach 80--90. Ciekawe czy te dziewczyny o tym pamiętają?

30


Anna wojtylak ~Anna wojtylak (Gość)11.06.2021 14:21

Do komentatora Piotrkowianin
Nie wiem skąd się tacy biorą jak pan lub pani bo się nie przedstawił anonimowo łatwo kogoś obrazić no cóż ale internet jest pełen takiego nonsensu .Żeby czepiać się Literówki którą każdy może popełnić .ciekawa jestem czy anonimowy Piotrkowianin choć liznoł prawdziwej sztuki
Moja kultura osobista nie pozwala na obelgi choć cisną się na usta
Oczywiście tłumacze Norwid i przypilnowałam klawiaturymam nadzieje że da spokój i proponuje do lasu się przejść może złosliwość przejdzie

02


Michał Piechura ~Michał Piechura (Gość)15.06.2021 14:57

Bardzo charyzmatyczny głos, wspaniała interpretacja. Pan Krzyszof w takich momentach trafia do serca! Gratuluję!

30


Agnieszka Konopka ~Agnieszka Konopka (Gość)19.06.2021 22:06

Po prostu Mistrz. Z ogromną przyjemnością wsłuchuję się w każdy wers. Gratuluję Panie Krzysztofie. Życzę dalszych sukcesów ????????????

00


Krzysztof Konopka ~Krzysztof Konopka (Gość)19.06.2021 22:31

Dla mnie Światowy Format.
Gratulacje Mistrzu.

10


juzek ~juzek (Gość)20.06.2021 16:00

Niesamowita interpretacja, charyzmatyczny głos, wrażliwość i artystyczna dusza Krzysztofa pozwala zbliżyć twórczośc wielkiego poety Norwida, za życia odrzuconego, niedocenianego i
zrozumianego dopiero przez następne pokolenia.
Gratuluję i życzę Krzysztofowi dalszych twórczych sukcesów. Emma z Berlina.

10


ELŻBIETA ~ELŻBIETA (Gość)21.06.2021 13:14

Spektakle z Krzysztofem to maestria to czary..swoją charyzmą.. wielkim
aktorstwem i głosem który kochają wszyscy przenosi nas w
świat...historii..to aktorstwo najwyzszego lotu...czekam z wytęsknieniem
na nowe projekty.... spektakle które znam mogę oglądac kilkakrotnie
odpływając dzięki wielkiemu talentowi Krzysztofa w różne
przestrzenie..uwielbiam podziwiam chcę wciąż..

00


Krzysztof K ~Krzysztof K (Gość)21.06.2021 14:28

Krzysztof Konopka
Mamy Go w Piotrkowie.
Krzysztof a Kamińskiego.
Cieszmy się.
Tylko sztuka się liczy....
Kreacja...
Miłość...
Świadomość....
Uczmy się od takich Mistrzów

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat