metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
klet ~klet (Gość)06.02.2012 13:11

Ehh Leszek , Leszek "o tym się mówi" tra la la laa

00


a'propos ~a'propos (Gość)06.02.2012 13:47

Hala balonowa jest zamknięta :( A reklamy, że dzieci za 2 zł mogą korzystać emitowane są ciągle :(

00


sklave sklaveranga06.02.2012 16:40

No a nie można by było Mości Baronie troszkę z dóbr rodzinnych przeznaczyć na remont basenu by dziatwa uciechę miała.

00


dow-CI-PA-s ~dow-CI-PA-s (Gość)06.02.2012 21:18

Cytuję:
badania geologiczne


Oby tylko podczas badań się nie okazało, że są złoża ropy pod basenem. Jeszcze by US-mani wpadli z misją stabilizacyjną i cysorza nam obalili...

00


Bartek. ~Bartek. (Gość)09.02.2012 19:54

Żal mi was i nie rozumiem waszych kompleksów. Miałem zaszczyt być wychowankiem pana Leszka; zaraził nas miłością do języka polskiego i sportu. To wszechstronnie wykształcony gość - polonista, wuefmen, (to się nazywa neologizm) instruktor kulturystki. Gdybyście znali historię Łodzi, znalibyście historię Heinzlów. Freiherrstand Heinzel von Hohenfels. Wuj naszego dyrektora posiadał wiele fabryk, pałaców (między innymi urząd miasta Łodzi, a do dziś bazylikę łódzką zdobią ołtarz i organy ufundowane przez Juliusza Heinzla. Mo nauczyciel zawsze jednak był skromny i nigdy się tym nie chwalił. Jestem dumny z tego, że Pan Leszek był moim nauczycielem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat