metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)14.05.2019 22:12

W Norwegii jest fajnie i bezpiecznie możesz zainwestować w nieruchomosci lub kupić sobie działkę jak ja z bratem i leżymy podziwiam piękną naturę cisza i spokój. Żyć z zainwestowanych środków i być wolnym. Powiat Piotrkowski też fajny. A pomysł na wydanie kasy zawsze jakiś znajdziesz.

51


wru ~wru (Gość)16.05.2019 08:43

To wgrałem ja, Jarząbek

50


Lester ~Lester (Gość)13.05.2019 22:52

Moje wyrazy wspólczucia Wygrany Człowieku. Teraz dopiero Ci się zaczęła jazda. Jesli nie jesteś prostym człowiekiem , masz co najmniej mature i 40 lat na karku, kochasz swoja rodzine i nikomu jeszcze o tym nie powiedziałes, to masz szanse zachowac swoje i ich życie oraz kasę , jak obmyslisz sprytny plan, jak oszukać wszystkich tych ,co juz Cie szukaja i tej kasy .Od mafii zaczynając a na "krawaciarzach złodziejach"w banku, lotto ,czy gdzie kto pracuje a ma dostep do info, kiedy Ty zjawisz sie po kasę. To wyścig z czasem o życie ! Ostatnia rada nie licz na policję w tym kraju , oni tez Cie szukają z tym samym zamiarem co tamci. Nie badź naiwny nie daj się zabic dla tej kasy. Masz prawie 60 dni od daty wygranej do jej odbioru -Mysl człowieku .Powodzenia !

183


gość ~gość (Gość)20.05.2019 18:08

Odebrał ?

31


gość ~gość (Gość)13.06.2019 00:50

Jestem w trudnej sytuacij mam nadzieje ze los da mi szczescie trafi na mnie odezwie sie i pomoże jak sie dowie sylwiusia21@gmail.com

01


Bogusław ~Bogusław (Gość)05.04.2020 19:38

190 milonuf była czbedzie w y ieksza i uda mi trafici welko rekordowo Bogusław

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat