metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jojo ~jojo (Gość)20.04.2021 08:36

A czemu tu się dziwić NFZ w zapaści raczej w najbliższych 20 lat nie ma co liczyć na poprawę czym leczyć ziołami? Kościół was wyleczy i TVP.Zatrudnią Kaszpirowskiego i będzie wam makaron na uszy nawijał.Oko press będzie opisywać jak w Polsce jest dobrze ,a ciemnota to kupi.

77


antys. ~antys. (Gość)20.04.2021 08:41

Każdy kto coś potrafi opuszcza Polskę . Szkoda.

75


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.04.2021 08:59

No nie wierzę, więcej za pis niż za po

62


go?ć_mkiolp ~go?ć_mkiolp (Gość)20.04.2021 09:06

Szczucie pisu przynosi rezultaty. Brawo.

68


Kazik ~Kazik (Gość)20.04.2021 09:09

Skoro lekarze są zastraszani na każdym kroku nie można prawdy ujawnić o Cowid ,że to ściema a nie pandemia a kto się odważy to robić ma odbierane prawo wykonywania zawodu. Owszem wirus jest ale żeby służba zdrowia leczyła od poziomu lekarza rodzinnego to by żadnego problemu nie było a tak sztucznie nakręca się pandemią a ta trzecia fala to nic innego jak efekt szczepień. Przychodnie pozamykane nawet o receptę trudno się doprosić. ja swojego lekarza 15 miesięcy nie widziałem na oczy to o czym to świadczy.
To jest celowe działanie rządu

95


kunta kinte ~kunta kinte (Gość)20.04.2021 10:33

Z tego wynika, że rząd, to... nie chce mi się wymieniać. Może przestańmy być tak grzeczni wobec tych, którzy organizacyjnie doprowadzili do takiej sytuacji. To dotyczy działaczy prawie wszystkich ugrupowań rządzących dotychczas w Polsce. Tych na górze i tych na dole. Na wszystkich szczeblach. A tych, którzy deklarują poparcie takich, wręcz przestępczych ugrupowań, może po prostu objąć ostracyzmem społecznym. Inaczej zdechniemy. Ktoś zarzuci, że chcę podzielić naród? Już jest podzielony i to jest najlepsze pole do działania np. PiS i "totalnej opozycji" W tym ich siła. Tfu!

60


Rurue ~Rurue (Gość)20.04.2021 08:33

Z której to partii politycznej pani mówiła "niech jadą"? xD

111


oxygen ~oxygen (Gość)20.04.2021 10:50

Lekarze, nauczyciele według zwolenników PiS powinni zasuwać za najniższą krajową lub za miskę ryżu. Komusza mentalność!

113


lewis ~lewis (Gość)20.04.2021 10:52

Jak ludzie sytuowani dobrze wyjadą to kto bedzie utrzymywał darmozjadów z sejmu i senatu oraz całą zgraję pisiewiczów w spółkach Skarbu Państwa , powiązanych z nimi kombinatorów , Rydzyków itp.

121


wPISdooo ~wPISdooo (Gość)20.04.2021 15:40

ja w Polsce się nie lecze, mnie od dziecka uczyli rodzice że zachorować na coś groźnego w tym kraju to już się pogódź się i uświadom sobie że jesteś jak na wojnie - martwy.

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat