metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)11.06.2021 13:38

Czyli warunkiem jest pozytywny wynik testu. A co z tymi którzy np. nie mieli testu (na początku nie tak łatwo było dostać skierowanie, kiedy dawał je Sanepid) lub mieli wynik niepewny? Sami wszędzie trąbili że 80 proc. przechodzi bezobjawowo lub lekko. Później też mówili, że łagodne przejście zakażenia nie daje gwarancji braku powikłań. No a żeby się leczyć trzeba mieć wynik pozytywny.

81


łosiedlowy łoś ~łosiedlowy łoś (Gość)11.06.2021 18:13

Czy publiczna służba zdrowia zajmuje się czymś jeszcze poza covidem?
Niedawno portal ePiotrkow zamieścił informację o zbiórce na leczenie i rehabilitację córki znanego piotrkowianom pana Tomasza, która została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód. Dlaczego trzeba żebrać o pieniądze na leczenie ofiary wypadku, a organizuje się cały system rehabilitacji dla osób, które przeszły covid? Czy to nie jest dzielenie ludzi potrzebujących pomocy medycznej na lepszy i gorszy sort? Przecież wszyscy płacą składki (pod przymusem!) na ubezpieczenie zdrowotne! A gdy potrzebują pomocy, to nagle się okazuje, że jednym się ta pomoc należy, a innym nie. Kiedy ludzie w końcu przejrzą na oczy, że na każdym kroku są oszukiwani, okradani i zwyczajnie dymani?

Cytuję:
Terapia polega na wykonywaniu treningów oddechowych, wytrzymałościowych i interwałowych.


Wszystkie te trzy rodzaje treningów jestem w stanie wykonać samodzielnie w domu i nie potrzebny mi do tego lekarz. Czy mogę liczyć na dofinansowanie za taką umiejętność?

61


Monsignore ~Monsignore (Gość)12.06.2021 12:17

Gdy czytam te wszystkie warunki dopuszczające do rehabilitacji postcovidowej, m.in.o konieczności posiadania kwestionariuszy oceny codziennego funkcjonowania,to dochodzę do wniosku,że trzeba mieć końskie zdrowie,aby się dostać do tych zabiegów rehabilitacyjnych.Wiadomo dlaczego: żeby jak najwięcej odsiać od nich ludzi.Tylko gdy przychodzi do podatku na opiekę zdrowotną z emerytury,to nikt z nas nie wymaga,aby takie kwestionariusze wypełniała służba zdrowia.To jest sprawiedliwość pod rządami Prawa i Sprawiedliwości.

20


Monsignore ~Monsignore (Gość)12.06.2021 12:26

Skoro mowa o służbie zdrowia,to poruszę temat protestu pielęgniarek.Gdy panował wszechobecnie covid, nie było słychać szemrania,a teraz,gdy się covid kończy,nagle wybuchły protesty.Dlaczego?Bo kobitki otrzymywały sporą kasę,a że teraz covid zanika,nie mogą się pogodzić, że powracają do wynagrodzeń przedcovidowych.Więc proponuję pielęgniarkom protesty pod hasłem "
Covidzie, wróć".

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat