metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
07 ~07 (Gość)20.10.2020 13:45

"Kupcy apelowali do radnych, aby nie głosowali przeciw ich przyjęciu." i radni zagłosowali zgodnie z apelem kupców

63


gość 2 ~gość 2 (Gość)20.10.2020 14:01

"bez gwarancji miejsca parkingowego" - Panie kochany, a kto zagwarantuje mieszkańcom osiedla miejsca parkingowe!!! stoicie murem za kupcami, szkoda że nie za mieszkańcami :(

159


gość_gosc13 ~gość_gosc13 (Gość)20.10.2020 14:51

A w moim wiezowcu13 miejsc parkingowych na 70 lokatorów t jest dopiero radocha.. Prawie każdy ma samochód. To dobrze ze nie ma teraz biesiad w lokalu rozkoszy.

52


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)20.10.2020 15:24

Ci pisowscy radni strasznie bezradni, ze w ten sposob szukaja elektoratu. Dobrze, ze na nich nie glosowalem. Ani kroku w tyl Panie Prezydencie!

137


gość_gość 1234 ~gość_gość 1234 (Gość)20.10.2020 18:11

Radni PiS chyba nie wiedzą kogo mają reprezentować i zamiast reprezentować swoich wyborców, mieszkańców miasta i osiedla bratają się z wiejskimi handlarzami typu pan krzykacz od taczki i jego i jemu podobnych interesy reprezentują.Wszystko byle by tylko przeciw Chojniakowi, nie ważne co jak i dla kogo, byle przeciw jemu. Mają gdzieś handlarzy mieszkańców, tylko lansują się dzięki nim, nic więcej. Powinni w swoim czasie być rozliczeni że swojej działalności przeciw wyborcom.

64


termit ~termit (Gość)20.10.2020 18:23

Ptak kolejny raz robi dobry interes z władzami miasta!? Wow!? Zamiast Hali luksusowe osiedle, ogrodzone, monitorowane, z ochroną, dla elity!? Utrudnienia dopiero czekają okolicznych mieszkańców!? Przepraszam ale tak mi z kart wyszło!?

82


gość_gość 1234 ~gość_gość 1234 (Gość)20.10.2020 18:46

Hmm... Widzę że nie puszcze się tu wszystkich komentarzy. Bo nie pasują? Bo ktoś pisze co myśli, niekoniecznie zgadzając się z radnymi partii rządzącej (jeszcze)? Czy może nie zgodnie z przekonaniami redaktorów...

82


gość_ggh ~gość_ggh (Gość)20.10.2020 18:38

Zlikwidować

57


xx ~xx (Gość)20.10.2020 19:45

Zlikwidują targowisko bo już pewnie jakiś deweloper smaruje, żeby mógł tam wybudować apartamentowiec. Zobaczycie za jakiś czas. :-)
Jedynie referendum i odwołanie prezydenta może coś zmienić. Ale czy piotrkowski moher coś rozumie?

87


gość_szewska ~gość_szewska (Gość)20.10.2020 20:14

No niestety wszystkich się nie zadowoli. Z moich obserwacji tematu wnioskuje ze miastu na reke bylo nie robic nic w sprawie polepszenia warunków, po to zeby miec wieksze podstawy do podjęcia takich decyzji. Nie wiem kto pisze te komentarze typu brak miejsca i ktoś nasikal jakiś hałas itd. Mieszkam na Szewkiej i tu dopiero jest hałas potluczone butelki i nie w godzinach pracy tylko nocnych. I jak slysze że maja tak zle to zapraszam zaparkowac u mnie przy Bernardynach. Place dwa abonamenty za miejsce parkingowe i nigdy nie mogę zaparkowac. Ale to rozumiem bo ktoś chce do kościoła do baru z kolegami czy na obiad z rodziną. Czy mlodziez do 4 tej libacja az do przyjazdu policji. Wy to macie raj. Nie wierzysz? . Zapraszam do mnie na weekend. Nie zal się tylko wyprowadź. Bo miasto ewidentnie nie dla ciebie.

42


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat