metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)22.08.2019 09:09

Bedzie przynajmniej skąd wziąć pieniądze pod jakimś pretekstem dla takiego zadłużonego miasta jak Piotrków, mimo że drogi są zniszczone zanim była budowana autostrada

82


janosik ~janosik (Gość)22.08.2019 09:22

Czekaj tatka latka już widzę jak kasy z budżetu nawalą. Nie lepiej ograniczyć wjazd do miasta do wjazdów docelowych?

62


ja moher ~ja moher (Gość)22.08.2019 10:08

Wiemy, że potrzebne są fundusze i to dużo, lecz brak na co będą wydane.
Dajcie, a my je wydamy.
Brak wykazu-planów ciągów komunikacyjnych i zakresu robót a tym samym planowanym kosztem napraw-modernizacji. Tak więc czekajmy na miliony jak na mannę z nieba.
Tak na marginesie, Panie Radny walczący o S12 i Sulejów, jest pora na walkę w imieniu swoich wyborców. Rozumiem, że wybrali Pana mieszkańcy P-wa.

41


zaPIS ~zaPIS (Gość)22.08.2019 11:16

MOi drodzy głosujcie na PIS, PIS wszystko wynagrodzi i da odszkodowania.

28


~PT ~~PT (Gość)22.08.2019 09:27

Cztery akcje... Takie akcje powinny być co dzień, 24 godziny na dobę. Do tego mają wagę przy rondzie Sulejowskim, bo niedługo zrosnie pajeczynom.

71


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)22.08.2019 15:21

Radni będą apelować! hahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

71


gość ~gość (Gość)22.08.2019 11:49

Policja sprawdza czy tiry wyjeżdżają legalnie ???? jeśli nie ma zakazu to jak można wjechać nielegalnie(dotyczy Dk91)aczkolwiek jak ktoś zna miasto to można przez nie przejechać nie łamiąc zakazów . Dk91 która przechodzi przez Piotrków ma dopuszczalny nacisk 11.5 tony na oś więc powinna wytrzymać a co do wymuszania na ro dzie sulejowskim to wystarczyłoby trochę uprzejmości między kierowcami bo wiadomo że 17 metrowy zestaw nie wjedzie na rondo w 2 sek.i nikomu korona z głowy nie spadnie jak stanie na 3 sek. żeby przejechał. Moim zdaniem miasto chce wyciągnąć kasę na bieżące potrzeby a budowa A1 to tylko pretekst.

46


derty ~derty (Gość)22.08.2019 17:55

trzeba wyjśc na drogi i chodzić po pasach w kółko. Jak się rozniesie w CB-radio to nikt nie pojedzie przez miasto a wszystkie Tiry krokodyle powinni kontrolować i tak po 1 godz na każde auto a reszta na bok i czekać

02


czytelnik ~czytelnik (Gość)22.08.2019 09:35

Redakcjo a czy władze gminy Rozprza też będą walczyć o odszkodowania???

51


gość ~gość (Gość)22.08.2019 20:51

Uwaga. Drogi niszczą nie tylko auta skierowane objazdami ale też pojazdy budowy. Mogę pokazać jak zniszczyły drogę ciezarowki z piaskiem niedaleko mnie. Zrobiły koleiny i do tego pokruszony został asfalt. Czy to będzie naprawione?

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat