metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)22.08.2019 09:09

Bedzie przynajmniej skąd wziąć pieniądze pod jakimś pretekstem dla takiego zadłużonego miasta jak Piotrków, mimo że drogi są zniszczone zanim była budowana autostrada

82


janosik ~janosik (Gość)22.08.2019 09:22

Czekaj tatka latka już widzę jak kasy z budżetu nawalą. Nie lepiej ograniczyć wjazd do miasta do wjazdów docelowych?

62


ja moher ~ja moher (Gość)22.08.2019 10:08

Wiemy, że potrzebne są fundusze i to dużo, lecz brak na co będą wydane.
Dajcie, a my je wydamy.
Brak wykazu-planów ciągów komunikacyjnych i zakresu robót a tym samym planowanym kosztem napraw-modernizacji. Tak więc czekajmy na miliony jak na mannę z nieba.
Tak na marginesie, Panie Radny walczący o S12 i Sulejów, jest pora na walkę w imieniu swoich wyborców. Rozumiem, że wybrali Pana mieszkańcy P-wa.

41


zaPIS ~zaPIS (Gość)22.08.2019 11:16

MOi drodzy głosujcie na PIS, PIS wszystko wynagrodzi i da odszkodowania.

28


~PT ~~PT (Gość)22.08.2019 09:27

Cztery akcje... Takie akcje powinny być co dzień, 24 godziny na dobę. Do tego mają wagę przy rondzie Sulejowskim, bo niedługo zrosnie pajeczynom.

71


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)22.08.2019 15:21

Radni będą apelować! hahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

71


gość ~gość (Gość)22.08.2019 11:49

Policja sprawdza czy tiry wyjeżdżają legalnie ???? jeśli nie ma zakazu to jak można wjechać nielegalnie(dotyczy Dk91)aczkolwiek jak ktoś zna miasto to można przez nie przejechać nie łamiąc zakazów . Dk91 która przechodzi przez Piotrków ma dopuszczalny nacisk 11.5 tony na oś więc powinna wytrzymać a co do wymuszania na ro dzie sulejowskim to wystarczyłoby trochę uprzejmości między kierowcami bo wiadomo że 17 metrowy zestaw nie wjedzie na rondo w 2 sek.i nikomu korona z głowy nie spadnie jak stanie na 3 sek. żeby przejechał. Moim zdaniem miasto chce wyciągnąć kasę na bieżące potrzeby a budowa A1 to tylko pretekst.

46


derty ~derty (Gość)22.08.2019 17:55

trzeba wyjśc na drogi i chodzić po pasach w kółko. Jak się rozniesie w CB-radio to nikt nie pojedzie przez miasto a wszystkie Tiry krokodyle powinni kontrolować i tak po 1 godz na każde auto a reszta na bok i czekać

02


czytelnik ~czytelnik (Gość)22.08.2019 09:35

Redakcjo a czy władze gminy Rozprza też będą walczyć o odszkodowania???

51


gość ~gość (Gość)22.08.2019 20:51

Uwaga. Drogi niszczą nie tylko auta skierowane objazdami ale też pojazdy budowy. Mogę pokazać jak zniszczyły drogę ciezarowki z piaskiem niedaleko mnie. Zrobiły koleiny i do tego pokruszony został asfalt. Czy to będzie naprawione?

21


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat