metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
panizima ~panizima (Gość)18.04.2019 13:32

czytam i mnie skręca! Budujesz bloki - źle, nie budujesz - też źle. Jak nowy pomysł - to zaraz musi jakiś przekręt, bo dlaczego by inaczej. Smutne.Przecież to nie będzie budowane w parku! Nikt nie pomniejszy parku, a teren zostanie uporządkowany. Wprowadzą się mam nadzieję osoby młode, które będą korzystały z parku m.in. Pomiędzy parkiem i tym osiedlem widzę, że są też inne domy. To jest nowa specustwa przygotowana przez obecnych rządzących w kraju, wystarczy trochę poczytać a nie pisać, że coś jest niezgodne z planem miejscowym. Będą nowe mieszkania dla ludzi, będzie zagospodarowany teren, w końcu będą też podatki inne dla miasta. A i budynek handlowo usługowy w tym miejscu tez się przyda, bo nic w pobliżu nie ma. Tyle ja.

105


. ~. (Gość)18.04.2019 10:00

Do mieszkań na parterze można wchodzić wprost z chodnika. Chodnik jest bardzo blisko balkonów na parterze przechodnie mogą bez problemu oglądać co będzie się miało na tarasie... Ciekawe ilu chętnych znajdzie się na mieszkania na parterze?

61


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)17.04.2019 22:31

Czasami ciezko zrozumieć niektorych ludzi... jak sie nic nie dzieje, to źle, bo Piotrków to dziura... Jak sa plany, budowy, remonty... to jeszcze gorzej, bo hałas, utrudnienia i ze bedzie ciasno. Odnoszę wrażenie, ze niektórzy narzekanie traktują jako hobby...

116


marko ~marko (Gość)17.04.2019 13:35

Kto tam będzie mieszkał? Emeryci czy renciści?

155


jdr ~jdr (Gość)17.04.2019 22:53

Najpierw miasto sprzedało działki pod budowę domów jednorodzinnych, a teraz bloki?
Chyba ktoś powinien iść do pierdla za ten przekręt!

111


xx ~xx (Gość)17.04.2019 21:29

Ja to bym zlikwidował cały park Belzacki i postawił tam apartamentowce. No warto też pomyśleć o parku Poniatowskiego w przyszłości. Niezły teren pod apartamentowce. Radni niech się nad tym zastanowią. Ile to kasy dla radnych tzn dla miasta. :-)

112


opnia piotrkowianki ~opnia piotrkowianki (Gość)17.04.2019 16:58

Deweloper buduje - źle, TBS buduje - źle. Rozumiem, że co niektórzy wolą mieszkać w blokach starszych niż to ustawa przewiduje. Wg mnie im więcej nowych osiedli tym większe możliwości dla ludzi, którzy chcą własne "M" nowe a nie zdziadziałe i stare blokowiska, na które żal patrzyć.

1011


gość ~gość (Gość)17.04.2019 20:55

Prezydent ma większość w radzie miasta więc nie dziwię się że są takie decyzjie

71


gość ~gość (Gość)17.04.2019 20:51

To pokazuje strategie miasta brak koncepcji zagospodarowania tych terenów tylko mam pytanie kto tam zamieszka napewno osoby co nie pracują w Piotrkowie pzdr

102


gość ~gość (Gość)17.04.2019 20:45

Najłatwiej zabudować, wystawić bloki i znowu zabrać zielone tereny. Takie fajne miejsce, idealne na spacery czy przejażdżki rowerowe. Czemu nikt o tym nie pomyśli i nie odnowi parku, nie powiększy?

131


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat