metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)18.12.2019 21:11

Brawo Piotrkowianie. Bez wolnych sądów kiedyś obudzimy się w państwie totalitarnym.
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

1527


gość gośćranga18.12.2019 21:21

Grażyna przynieś popcorn. To już wycieczki z Bełchatowa przywożą. To te niezależne i niezawisłe sądy bronią. W jaki sposób przed reformą sędzia mógł stracić stanowisko? Ilu sędziów straciło swoje stanowisko przez ostatnie 30 lat? W jaki sposób są wybierani sędziowie do tsue? Czy czasem nie przez POlitykow??

114


gość ~gość (Gość)18.12.2019 21:23

Wyczuwam brak przeszkolenia

31


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)18.12.2019 21:23

Wchodzimy w okres podwyżek cen i opłat, więc czas ogrzać temat zastępczy, który odwróci uwagę ogółu. Ciekawi mnie tylko, ilu z tych protestujących honorowo zrzeklo się 500+ lub 13-tej emerytury...

133


Hurra ~Hurra (Gość)18.12.2019 21:25

Dlaczego epiotrkow.pl powołuje się na media należące do zagranicznych, polskojęzycznych mediów takich jak onet.pl? W oficjalnym i opublikowanym artykule?

94


gość ~gość (Gość)18.12.2019 21:26

Skoro policja taka drobiazgowa to zapraszam na ul. Jagiellońska. Przy skrzyżowaniu z ul. Batorego. Samochody parkują na przejściu dla pieszych codziennie. Gdzie jesteście nadgorliwcy? Tniecie konfetti dla komendanta ?

63


gość ~gość (Gość)18.12.2019 21:35

Tak powinno być że samorządy są beneficjentami 500+, a jak jest faktycznie? Ano tak: państwo, przepraszam rząd PIS miesiąc w miesiąc nie przesyła na czas środki finansowe-jakoś dziwnie zapomina o tak ważnej rzeczy, następnie MOPRY pożyczają na to świadczenie pieniądze od miasta. Ot taka dziwna zależność występuje. Przekonaliśmy się o tym w ostatnich dwóch miesiącach że wyplatyszly z ogromnym opóźnieniem.

26


gość ~gość (Gość)18.12.2019 21:47

Niech radny Lech Kaźmierczak się wypowie na ten temat.

21


gość ~gość (Gość)18.12.2019 21:48

??

11


gość ~gość (Gość)18.12.2019 21:50

WOLNE SĄDY!!!

117


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat